Úvod > Kalendář akcí > Šifra Kurta Gödela
Šifra Kurta Gödela
"> "> "> "> ŠKG "> Gödel a Einstein "> ŠKG 2
20.2.
31.10.
+ Přidat foto
Společenské akce

Šifra Kurta Gödela

Kdy 20. únor 2021 – 31. říjen 2021
Cesta za tajemstvím brněnského génia plná logických šifer, úkolů a skrytých zákoutí.
Rádi řešíte šifry a logické úkoly? Máte rádi výzvy? Přemýšlíte, jak během jarních prázdnin zabavit své děti (i náctileté!) a strávit s nimi příjemný čas?

Právě pro vás připravil zábavní vědecký park VIDA! venkovní šifrovačku, která vás provede brněnskými uličkami po stopách vědce Kurta Gödela. Užijí si ji rodiny s dětmi od 8 let i týmy jednotlivců. 

Jak hrát?
Pro hru je nezbytný startovní balíček. Poukaz na startovní balíček zakoupíte od 15. 2. 2021 na pokladně či  v eshopu VIDA! za cenu 200 Kč. Samotný balíček si pak vyzvednete na pokladně VIDA! science centra v aktuální otevírací době a můžete začít luštit.

Také si nezapomeňte dostatečně nabitý chytrý mobilní telefon s připojením na internet, budete jej při hře potřebovat. Výsledky šifer a hádanek totiž zapíšete do webové aplikace.

Pro koho hra je?
Hra má dvě úrovně obtížnosti a univerzální anglickou verzi. Užijí si ji rodiny s dětmi od 8 let i týmy jednotlivců. Optimální počet lidí v jednom týmu je 2 až 5 osob.

Délka trasy
Trasa hry není delší než 5 km. Začíná u budovy VIDA! a zabere přibližně tři až pět hodin. S mírnými obtížemi je sjízdná i s kočárkem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí