!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Šifra Kurta Gödela
ŠKG
"> ŠKG "> Gödel a Einstein "> ŠKG 2
20.2.
28.2.
+ Přidat foto
Společenské akce

Šifra Kurta Gödela

Kdy 20. únor 2021 – 28. únor 2021
Cesta za tajemstvím brněnského génia plná logických šifer, úkolů a skrytých zákoutí.
Rádi řešíte šifry a logické úkoly? Máte rádi výzvy? Přemýšlíte, jak během jarních prázdnin zabavit své děti (i náctileté!) a strávit s nimi příjemný čas?

Právě pro vás připravil zábavní vědecký park VIDA! venkovní šifrovačku, která vás provede brněnskými uličkami po stopách vědce Kurta Gödela. Užijí si ji rodiny s dětmi od 8 let i týmy jednotlivců. 

Jak hrát?
Pro hru je nezbytný startovní balíček. Poukaz na startovní balíček zakoupíte od 15. 2. 2021 na eshopu VIDA! za cenu 200 Kč. Samotný balíček si pak vyzvednete na pokladně VIDA! science centra v termínu 20.–28. 2. 2021, vždy od 9:00 do 17:00. 

Také si nezapomeňte dostatečně nabitý chytrý mobilní telefon s připojením na internet, budete jej při hře potřebovat. Výsledky šifer a hádanek totiž zapíšete do webové aplikace.

Pro koho hra je?
Hra má dvě úrovně obtížnosti. Užijí si ji rodiny s dětmi od 8 let i týmy jednotlivců. Optimální počet lidí v jednom týmu je 2 až 5 osob.

Délka trasy
Trasa hry není delší než 5 km. Začíná u budovy VIDA! a zabere přibližně tři až pět hodin. S mírnými obtížemi je sjízdná i s kočárkem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 2. 2021