Úvod > Kalendář akcí > Shark Week ve Žlutých lázních

Shark Week ve Žlutých lázních

Kdy 19. srpen 2019 20:30 - 23:30 Společenské akce
19. srpna 2019 zaplaví Žluté lázně žraloci! Díky naší spolupráci s dokumentárním kanálem Discovery Channel Česko a Slovensko budete mít jedinečnou příležitost zhlédnout tři unikátními pořady o těchto fascinujících predátorech z letošního 31. ročníku Shark Weeku.
Nabízí se vám tak skvělá šance pozorovat žraloky v jejich přirozeném prostředí na velkém plátně našeho letního kina Yellow Cinema a to pouze za areálové vstupné 50 Kč.

PROGRAM
Promítání začne ve 20:30 dokumentem Zákony čelistí: Nebezpečné vody (Laws of Jaws: Dangerous Waters). V něm nás čtyři na slovo vzatí experti seznámí, jak to ve skutečnosti je s útoky žraloků na lidi.
Ve 21:30 se vydáme k australskému pobřeží v dokumentárním snímku Ostrov čelistí: Pokrevní bratři (Isle of Jaws: Blood Brothers). Zde se nachází přirozené útočiště velkých bílých žraloků a výzkumníci mají v hledáčku dva z nich, které považují za bratry. Existuje v podmořské říši něco jako pokrevní pouto? Promítá se bratrská sounáležitost i do vzorců chování při lovu? Tým expertů si klade za cíl pořídit dosud nevídané záběry, které zodpoví tyto otázky a mnohé další.
Naši žraločí výpravu zakončíme na ostrově pouhých 150 námořních mil od Mexika ve 22:30. Nebezpečná oblast Guadalupe.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 8. 2019