Úvod > Kalendář akcí > Svět kostiček - Noemova archa v Muzeu regionu Valašsko ve Vsetíně
Svět kostiček - Noemova archa v Muzeu regionu Valašsko ve Vsetíně
">
1.2.
26.4.
+ Přidat foto

Svět kostiček - Noemova archa v Muzeu regionu Valašsko ve Vsetíně

Kdy 1. únor 2020 9:00 - 26. duben 2020 17:00 Výstavy
Expozičně - herní výstava z české stavebnice SEVA zavítá se svým novým expozičním projektem do Muzea regionu Valašsko ve Vsetíně.
Návštěvníci se mohou od 01. února 2020 do 26. 04. 2020 těšit na zahájení expozičně - herní výstavy Svět kostiček® s téměř zapomenutým fenoménem. Z české stavebnice SEVA® představí autor výstavy, patron projektu Svět kostiček® a trojnásobný rekordman - Petr Šimr nejen výběr ze sortimentu továrních setů, ale také další unikátní modely z nejnovější vlastní tvorby.

Za zajímavost stojí shlédnout například nejnovější téma "Seva Noemova archa", které nabídne desítky modelů zvířat napříč druhy zvířat. Naskytne se tak podívaná na modelové zástupce podtémat "Hmyz pod lupou", "Ptáci létaví a nelétaví", "Savci", "Šelmy", "Obojživelníci", "Ryby a paryby" a "Vyhynulá zvířata". Jednotlivé modely budou opatřeny popiskami s edukativním charakterem. Výstava nabídne rovněž komfortně vybavenou dětskou hernu s kostičkami Seva®. Na pokladně zámku lze zakoupit nové stavebnice Seva za fajn ceny. Zajisté je na co se těšit.

Pro zájemce o fenomén české stavebnice SEVA uspořádá Petr Šimr na závěr výstavy komentovanou prohlídku, a to v neděli 26. dubna od 15 hodin. 

Během výstavy bude možné zakoupit na recepci muzea nové stavebnice a servisní balíčky s novými SEVA díly za příznivou cenu.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Nová radnice Vsetín

Hotel Nová radnice Vsetín

Vsetín, Východní Morava
Restaurace Snaha Vsetín

Restaurace Snaha Vsetín

Vsetín, Východní Morava
Horská chata na Vsackém Cábu

Horská chata na Vsackém Cábu

Vsetín, Východní Morava