Úvod > Kalendář akcí > Setkání 100 let Citroën na dnu Letiště Letňany

Setkání 100 let Citroën na dnu Letiště Letňany

Kdy 7. září 2019 10:00 - 18:00 Výstavy
Oslava 100. výročí značky Citroën bude největším setkáním veteránů Citroën, které se v takovém počtu a na jednom místě v ČR ještě nikdy nesetkaly. Akce nabídne také testovací centrum nových vozů, spoustu zábavy pro celou rodinu a současně probíhající leteckou show v rámci Dne Letiště Letňany.
K vidění budou ikonické modely, sportovní vozy, dodávky HY, 20 „kachen” a další vozy značky Citroën. Kromě nich se představí i celá historie značky, která byla často nositelem inovativních technologií.

Pro testovací jízdy bude v testovacím centru k dispozici 20 současných modelů. Připraven bude i atraktivní doprovodný program pro celou rodinu – krytá FUN zóna s modelovými autodráhami, simulátory, dětský koutek a chill-out zóna. Na návštěvníky čekají také venkovní šlapací káry na dopravním hřišti četníka ze St. Tropez a soutěž o nejlepší čas v 2CV CROSSU s modely na dálkové ovládání. Ve FUN zóně budou i velké skákací hrady a další atrakce pro děti.

Kromě klasického občerstvení bude po celou dobu možné zakoupit typické francouzské delikatesy a nápoje. Ve stejnou dobu a ve stejném areálu bude probíhat také akce „Den Letiště Letňany”, kde si můžete prohlédnout historická letadla na zemi i ve vzduchu, leteckou show i letadla současné produkce.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 8. 2019