Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Serge Baudo naposledy s FOK
Hudební a divadelní akce

Serge Baudo naposledy s FOK

Serge Baudo a orchestr FOK, to je love story, která trvá od prvního setkání v roce 1959. Tento vztah je vyplněný neuvěřitelným množstvím společných koncertů, tedy čistého času několika týdny šarmantní francouzské hudby.

CÉSAR FRANCK: Symfonie d moll
CLAUDE DEBUSSY: Utrpení sv. Šebestiána (výběr)
Kateřina Kněžíková | soprán
Jana Wallingerová | mezzosoprán
Jana Sýkorová | mezzosoprán
KÜHNŮV SMÍŠENÝ SBOR
Marek Vorlíček | sbormistr
SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK
Serge Baudo | dirigent

Serge Baudo a orchestr FOK, to je love story, která trvá od prvního setkání v roce 1959. Tento vztah je vyplněný neuvěřitelným množstvím společných koncertů, tedy čistého času několika týdny šarmantní francouzské hudby. A nejinak tomu bude i tentokrát, kdy zaznějí symfonické klenoty Césara Francka a Clauda Debussyho. Maestro symbolicky přijíždí s programem, který je reprízou onoho památného koncertu z roku 1959. Po jeho boku vystoupí tři hvězdy českého pěveckého nebe.

Tímto koncertem se chce Serge Baudo rozloučit s mezinárodní kariérou. Koncerty se konají ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze.

Konec koncertu ve 21.30 hod. koncert s přestávkou.

SETKÁNÍ S UMĚLCI 9. 10. 2014 v 18.15 hod.

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: Exaltatio

Večer plný nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod vedením Jaroslava Krčka.
Praha 1, Praha

Dagmar Pecková a Musica Bohemica: Exaltatio

Večer plný nejkrásnějších českých, moravských a evropských vánočních koled a písní v podání Dagmar Peckové a souboru Musica Bohemica pod vedením Jaroslava Krčka.
Praha 1, Praha

Silvestr v Praze na lodi

Ještě nevíte, kam vyrazit oslavit Silvestr 2022? Zkuste oslavit netradičně poslední den v roce na palubě parníku. Čeká Vás Silvestrovský program s živou hudbou a půlnočním ohňostrojem. Z parníku budete mít krásný výhled na osvětlenou sváteční Prahu.
Praha 1, Praha

Vlastenecké ozvěny

Mezinárodně respektovaná violistka Jitka Hosprová a mladá polská houslistka Maria Machowska, debutující po úspěchu v Carnegie Hall, Disney Hall či moskevské soutěži P. I. Čajkovského v Praze.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Vinyl bar – Music Bar

Vinyl bar se nachází v samém srdci Prahy, jen několik minut od hotelu Intercontinental.
Praha 1, Praha

Dvořákovo nábřeží v Praze

Dvořákovo nábřeží probíhá od ulice Na rejdišti k Čechovu mostu na náměstí Curieových. představuje významnou dopravní komunikací, i když stojí stranou turistického centra.
Praha 1, Praha

Svatba na lodi v srdci Prahy

Chcete-li svůj svazek zpečetit originálním a romantickým způsobem, pak je pro vás svatba na lodi v centru Prahy tou pravou volbou. Toužíte po romantické jedinečné svatbě? Vaši svatbu kompletně zajistíme na palubě jedné z našich lodí a parníků.
Praha 1, Praha

Projížďka Prahou na palubách lodí Evropské vodní dopravy

Každodenní hodinové projížďky i projížďky s plným restauračním provozem a kulturním programem vám umožní spatřit během plavby od Čechova mostu historické jádro Prahy – Karlův most, Národní divadlo, Malou Stranu a Hradčany – z těch nejneobvyklejších pohledů.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Elements Restaurant na Rašínově nábřeží

Elements Restaurant Prague je zcela nová restaurace, která se nachází v prostorech rekonstruovaného hotelu The President Hotel Prague. Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně, která si ponechává tu nejdůležitější charakteristiku – tedy svou jednoduchost a lehkost.
Praha, Praha

Restaurace AsianTemple

V restauraci Asian Temple v Bílkově ulici č. 13 poblíž rušné Pařížské ulice si vychutnáte nejlepší asijské pokrmy.
Praha 1, Praha

Restaurace Field na Starém Městě pražském

V samém srdci Starého Města pražského, uprostřed Foglarových "Stínadel" najdete na rohu ulic Kozí a U Milosrdných restauraci Field. Zakládá si na původních farmářských sezónních surovinách, přírodních postupech a tradičních receptech v netradičním pojetí.
Praha 1, Praha

La Casa Blů – podnik, který znáte z filmu Samotáři

La Casa Blů založena roku 1996 chilským Pražákem a současným většinovým majitelem Jorgem Zúňigou Pavlovem a jeho tehdejším společníkem je jedinečné místo v Praze.
Praha 1, Praha