Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Seniorská míle a rodinné dopoledne u pražského Výstaviště
Sportovní akce

Seniorská míle a rodinné dopoledne u pražského Výstaviště

Již tradičně vás zveme na každoroční závod seniorů Seniorská míle 2015, který se tentokrát koná 10. října 2015 od 9 hodin před areálem Výstaviště na Praze 7.
Do Stromovky se v sobotu 10. října 2015 opět po roce vrací oblíbený běh pro všechny starší šedesáti let a jejich vnoučata – Seniorská míle. Od 9:00 hodin bude možné se registrovat do různých kategorií závodu nebo k procházce Královskou oborou. Patronkou akce je Dana Zátopková, která závodníky osobně pozdraví a běh odstartuje.

Letos si s námi můžete přijít nejen zazávodit nebo se projít, ale užít si i příjemné dopoledne obohacené i o nesportovní aktivity. Těšit se můžete například na posezení v mobilní kavárně U Palečků, vyzkoušet si hry a hračky od českých výrobců, a pokud jste senior, který by rád věnoval svůj volný čas dětem, máte jedinečnou šanci seznámit se s těmi, kteří hledají náhradní babičku nebo dědu pro své děti.Celým dopolednem nás bude opět provázet příjemná hudba v latinsko-amerických rytmech.

Přijďte, sportujte, hrajte si a seznamte se!

Seniorská míle se stejně jako vloni skládá z těchto disciplín:
1) Minimíle – běh seniorů s vnoučaty ve věku 3-10 let
2) Seniorská míle – pro muže i ženy v kategoriích 60 -70 let a 70+
3) Procházka

K závodu se můžete přihlásit do 5. října 2015:
1) Elektronicky na www.zivot90.cz
2) Na recepci Života 90 (Karolíny Světlé 18, Praha 1) vyplněním papírové přihlášky.
3) Na místě v den závodu – pro vaše pohodlí doporučujeme přihlásit se předem

Prague Ice Cream Festival 2023 – zmrzlinový festival v Praze

Přijďte se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival – svátek všech druhů zmrzliny. V současné době je zmrzlinový festival Prague Ice Cream Festival největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Praha, Praha

Bruslení v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze

Přijďte si zabruslit s celou rodinou do kryté sportovní haly na Výstavišti. Otevřeno máme každý víkend od listopadu do března.
Praha 7, Praha

Hrnčířské a řemeslné trhy v Holešovicích

Nejde o adventní, ani příležitostní vánoční trhy, nýbrž o výběrové trhy autorské, umělecko – řemeslné, výhradně české tvorby. Řemeslníci nikde nic nenakoupili, ale víc jak tři měsíce pracovali a nyní mají naději a šanci vám nabídnout to nejlepší ze svých ateliérů a dílen.
Praha 7, Praha

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2023

Pražské Quadriennale (PQ) je největší mezinárodní festival v oblasti scénografie a performance designu, který se odehrává v Praze každé čtyři roky. Jeho 15. ročník proběhne od 8. do 18. června 2023 v areálu Pražské tržnice v Holešovicích.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze Holešovicích

Lezení a zábava pro děti a dospělé v největším boulderingovém centru v Praze.
Praha 7, Praha

Studio Alta – multikulturní centrum v Holešovicích

Studio Alta je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Ve čtyřech industriálních halách v Holešovicích se nachází divadlo, dvě zkušebny pro umělecký výzkum a tvořivé workshopy, ateliéry i sdílené kanceláře.
Praha 7, Praha

Půjčovna sup boardů na Praze 7

Půjčovna Sup4u na Praze 7 nabízí krátkodobé i dlouhodobé výpůjčky supboardů včetně příslušenství a doprovodných služeb. Poskytuje také poradenství a nabízené SUP boardy je možno také zakoupit.
Praha 7, Praha

Lapidárium Národního muzea

Pavilon Lapidária na pražském Výstavišti navrhl architekt Antonín Wiehl. Ukrývá největší českou státní sbírkou kamenné plastiky a architektonických článků z období od 11. do 19. století, převážně z Prahy a středních Čech.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Individuální kurzy vaření ve Studiu Cesta ke změně v Praze

Ve Studiu Cesta ke změně v pražských Holešovicích si můžete objednat kurzy zdravého vaření pro 1 až 3 účastníky. Kurzy nemají pevně stanovené téma, to si zvolíte přímo vám na míru – můžete se naučit připravovat vegetariánskou kuchyni, bezlepkové pokrmy a další specifická či sezónní jídla.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Praha 7, Praha

Restaurace Stejkárna

Libové a štavnaté hovězí stejky té nejvyšší kvality.
Praha, Praha