Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Seminář sebeobrany pro děti
Seminář sebeobrany pro děti
Akce pro děti

Seminář sebeobrany pro děti

Pro svoje děti chceme pocit bezpečí, které jim vytváříme doma. Co ale když se děti pohybují po ulici? Chodí samy na kroužky, dojíždějí do školy a v dospívajícím věku pak už i chodí samy ven za zábavou?
Vaše děti by měly znát a osvojit si základy bezpečného chování, stejně tak jako vědí, že si je třeba před jídlem umýt ruce. Z těchto důvodů jsme pro vaše děti připravili jednorázový seminář sebeobrany a bezpečného chování. Tento seminář je výsledkem dlouholeté práce s dětmi a je koncipován tak, aby pro ně byl maximálně užitečný, praktický a zároveň zábavný. Seminář bude zaměřen na problém dítě-dospělý (druhým typem je problém dítě-dítě, nebo-li šikana, na kterou se zaměříme jindy) a je vhodný pro děti bez jakýchkoliv předchozích zkušeností. Co se na semináři naučí? Jak se vyhnout rizikovým situacím.

Na co si dát pozor, co dělat, když jej osloví neznámý dospělý na ulici, ptá se na cestu, chce pomoci s taškou apod. Jak tyto rizikové situace řešit, nelze-li se jim vyhnout – co v nich říkat, dělat apod. Pomůžeme vašim dětem rozlišit, kdo je bezpečný dospělý, ke komu se obracet o pomoc, komu lze věřit a komu ne. Praktická sebeobrana na fyzické úrovni, jak se naučit bránit proti fyzicky silnějšímu dospělému. Mimo jiné zažijí spoustu zábavy a na závěr máme připravené překvapení. Seminář povedou zkušení instruktoři, kteří se práci s dětem věnují dlouhou dobu a vedou pravidelné kurzy. Co s sebou Sportovní pohodlné oblečení, sálová obuv (nebo mohou cvičit na boso), láhev s pitím, a hlavně dobrou náladu! Cena 290,- (cena vč. DPH) Kapacita akce je omezena.

Provozovatel

Krav maga

Na Pankráci 32
147 00 Praha
Tel.:
+420 777 017 688
Email:
michal@krav-maga.cz
WWW:
www.kravjunior.cz
GPS:
50,058968 14,430389
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 290 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Křest knihy Temperamentní optimista americký bezsrstý teriér

Adventní setkání milovníků psích naháčů k příležitosti vydání knihy se uskuteční na náměstí Kinských v Praze a to v rostorách psí kavárny Haf park, v neděli 11.prosince od 16: 00.
Praha 4, Praha

Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“. Kurz má 4 lekce za pololetí a každá se věnuje jiné části těla formou pokusů a praktických aktivit.
Praha 4, Praha

Fyzika pro každého

Zajímá vaše dítě, jak funguje svět kolem nás a rádo zkouší něco nového? Fyzika pro každého je výběr nejoblíbenějších pokusů a aktivit z různých oblastí fyziky. Aktivita je určená pro děti se zájmem o fyziku jako celek. Individuální program pro 3-6 dětí
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Krav Maga Global – kurzy sebeobrany

Krav Maga Global ČR je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.
Praha 4, Praha

Velonet – sdílená městská kola v Praze

Jaké jsou možnosti bezpečné, rychlé a ekologické dopravy v Praze? Jednou z nich jsou po celém světě čím dál oblíbenější a využívanější systémy sdílení městských kol. Pohodlná jízdní kola, která společnost v rámci bikesharingu nabízí, jsou nejen velmi pohodlná, ale i ušita na míru městskému provozu.
Praha 4, Praha

Fit Kemp v Praze 4 – Nuslích

Zábavné cvičení pod vedením wellnes koučů ve Fit Kempu v pražských Nuslích pro osoby všech fyzických výkonností i věku.
Praha, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Asijská restaurace Yam Yam v Praze

V restauracích Yam Yam, které najdete na Vyšehradě, v Dejvicích a v Karlíně si pochutnáte na prémiové asijské kuchyni. Ať už se k nám chystáte na rodinnou večeři, pracovní oběd či chcete uspořádat soukromou akci, doporučujeme rezervovat stůl předem.
Praha 4, Praha

Hotel Inos

Hotel nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu.
Praha 4, Praha