!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Seminář: Náš první byt! Jak ho zařídit a vyvarovat se chyb začátečníka?
Společenské akce

Seminář: Náš první byt! Jak ho zařídit a vyvarovat se chyb začátečníka?

Kdy 15. březen 2012 18:00 - 19:00
Seminář pro širokou veřejnost, který poradí s vybavováním a zařizováním nového domova. Na semináři se také účastníci dozví zajímavé informace o současné situaci na českém realitním trhu.
Nový byt znamená pro mnohé splněný sen. Po stresech se zaplacením a s vyřízením všech nutných dokumentů následuje obvykle ta příjemnější část - vybavování a zařizování nového domova. I to se ale lehce může změnit v noční můru, pokud nevíme, jak na to. Rady lze načerpat například na dalším z cyklu seminářů a tematických dnů pro širokou veřejnost pořádaných developerskou společností BCD Group a realitní kanceláří LEXXUS, který se uskuteční ve čtvrtek 15. března 2012 v 18 hodin v prostorách společnosti LEXXUS.

Na semináři se také účastníci dozví zajímavé informace o současné situaci na českém realitním trhu. Každý je jedinečný, proto musí být jedinečné i naše bydlení. Snahou bytových designérů a poradců je proto především perfektně poznat své klienty. Jejich zvyky, denní návyky, koníčky a záliby. Protože jedině tak jim mohou pomoci vytvořit bydlení, které se bude nejenom líbit, ale i funkčně vyhovovat, a ve kterém se bude dobře žít. Nad tímtéž by se měli zamyslet všichni, kteří se rozhodnou zařizovat si byt svépomocí. V průběhu celého procesu zařizování je vhodné řídit se sloganem: „Interiér je dokonalý ne tehdy, když už do něj není co přidat, ale když už nelze nic ubrat.“ Mnoho užitečných rad se zájemci mohou dozvědět právě na semináři „Jak zařídit byt“. Odborníci se s účastníky podělí o praktické zkušenosti a zodpoví jejich dotazy. Kromě cenných rad si ale mohou odnést i kupon na slevu 100.000 korun při koupi bytu v projektu Nad Rokytkou. Část semináře bude rovněž věnována situaci na českém realitním trhu.

Zájemci o účast se musí registrovat do 12.3.2012 na emailu nebo FB.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2020