Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Sebepoznávací seminář: Kam směřuji
Společenské akce

Sebepoznávací seminář: Kam směřuji

Poznejte více sami sebe, naučte se najít nové způsoby řešení vašich potíží, zjistěte, co v životě potřebujete, kam se máte nasměrovat
Zveme vás na sebepoznávací seminář do naší poradny na Praze 1.

Koná se v sobotu od 9.30-16:00 hod.

Zjistěte více o sobě a naučte se nové způsoby řešení potíží. Poznejte své silné a slabé stránky. Poučte se ze zpětné vazby na vaše problémy od terapeutů a ostatních účastníků kurzu, pokud o ně budete stát.

Provozovatel

Poradna Santea

Na poříčí 12
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 732 816 663
Email:
seberozvijeni@sez...
WWW:
www.seberozvijeni.cz
GPS:
50,089227 14,431034
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 800 Kč

 

Časová náročnost

6,5 hodin

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Josefa na Novém Městě

Betlém v tomto kostele kapucínského řádu je řezbářské dílo připisované rodině pana Josefa Chocholy (1866–1918) z Příbrami, který se později přestěhoval do Prahy na Smíchov.
Praha, Praha

České vánoční trhy na náměstí Republiky

Kouzelné vánoční trhy s krásně navrženými dřevěnými domky probíhají na různých pražských náměstích. Vánoční trhy na náměstí Republiky začínají 24. listopadu 2022 a potrvají do 24. prosince 2022. Bude otevřeno každý den od 10 do 19 hodin.
Praha 1, Praha

Relax zóna v Palladiu

Prostor určený pro váš odpočinek během rušného dne (a dobití vašeho mobilu), shlédnutí aktuální výstavy či načerpání inspirace na fashion a beauty dárky k Vánocům. To je zóna, která je pro vás otevřena zdarma každý den od 11 do 20 h.
Praha 1, Praha

Vánoční trhy Praha 2022

Největší vánoční trhy v České republice můžete navštívit na Staroměstském náměstí a náměstí Republiky. Tradice, vánoční atmosféra, dětská dílnička, výborné jídlo a české výrobky.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Palác YMCA

Náročný architektonický celek paláce YMCA reprezentuje cenné dílo moderního klasicismu 20. let 20. století. V současné době je komerčně využíván, všechny výnosy jsou směřovány na podporu práce s dětmi a mládeží největší a nejrozšířenější mládežnická organizace YMCA.
Praha 1, Praha

Jumping ve Sportcentru YMCA

Jumping aneb skoky na trampolíně ve Sportcentru YMCA v Praze. Trampolíny s sebou přinášejí radost a zábavu z pohybu. Nezáleží na věku či kondici.
Praha 1, Praha

Sportcentrum YMCA Praha

Multifunkční sportovní zařízení nabízí širokou škálu služeb. Cvičitelky jsou velmi zkušené a cvičit spolu s nimi je radostí. Vyberte si dle nabízených hodin či osobní sympatie. Nabízíme široké spektrum sportovních, regeneračních a relaxačních služeb.
Praha 1, Praha

Půjčovny outdoorového vybavení Hudy

Chystáte se na zasněžené hory, na ferraty nebo do skal a poohlížíte se po kvalitním vybavení? Chtěli byste si vypůjčit vše potřebné na skialpy Využijte nabídky outdoor půjčoven Hudy, které jsou součástí vybraných kamenných Hudy prodejen.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Ibis Praha Old Town

Hotel je umístěn v oblasti Starého Města, obklopen restauracemi, butiky a kavárnami.
Praha, Praha

Nová restaurace La Gare Group – Le Winstub v Praze

V nově restaurovaných sklepních prostorách populární francouzské restaurace La Gare bude otevřena Le Winstub, hospůdka v alsaském duchu a vůní kuchyně tohoto regionu. V členitém interiéru předvede šéfkuchař Vladimír Honzák škálu typických specialit regionu podél Rýna.
Praha 1, Praha

Brasserie La Gare a Boutiques Gourmandes

Brasserie je místo s uvolněnou atmosférou, tištěným menu a jídlem po celý den. Tolik stručná a zlehčená verze tohoto slova ze slovníku. Tady ještě přidávají něco navíc.
Praha 1, Praha

Hilton Prague Old Town s restaurací Zinc

Hilton Prague Old Town v sobě spojuje styl art deco s moderním designem v nově zrekonstruovaných pokojích. Po dni plném poznávání Starého města si můžete odpočinout u bazénu nebo v sauně, nebo si dopřát masáž (dle aktuálního ceníku). Ideální i pro rodinný výlet s dětmi nebo turisty na kole.
Praha 1, Praha