Úvod > Kalendář akcí > Sebekoučink s Marianem Jelínkem
Sebekoučink s Marianem Jelínkem
"> Sebekoučink s Marianem Jelínkem
10.7.
13.7.
Přidat foto
Kurzy a workshopy

Sebekoučink s Marianem Jelínkem

Čím se nejlepší liší od průměrných? Co rozhoduje o dosažení špičkových výkonů? Jak se připravit na nejlepší výsledky? Osvojte si techniky těch nejlepších, naučte se skvěle koučovat sami sebe a dostaňte se konečně tam, kde toužíte být.
Špička v oboru osobnostního rozvoje, Marian Jelínek, vás 10. – 13. 7. 2022 ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích provede metodami sebekoučinku, které se u něj učí vrcholoví sportovci i manažeři.

Kurz je vhodný pro manažery, firmy, ale také pro jednotlivce, kteří na sobě chtějí pracovat a posunout se o pořádný kus dál. Celkové mindfullness pak podpoří také komorní a klidné prostředí Spa hotelu Lanterna, kde se můžete po společném programu oddat relaxaci v hotelovém L-Spa, dopřát si uvolňující masáž, skvělou hotelovou gastronomii a termální bazény či saunové rituály v blízkém Wellness Horal. Utřídit si myšlenky i „restartovat“ hlavu vám jistě pomůže také procházka na čerstvém horském vzduchu. Okolní neporušené lesy CHKO Beskydy jsou protkány řadou značených tras pro turisty i běžce.
 

Provozovatel

Spa hotel Lanterna

Léskové 659
756 06 Velké Karlovice
Tel.:
+420 571 477 300
Email:
rezervace@valachy.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.valac...
GPS:
50,045415 14,325323
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny