!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Sázavský klášter - open air koncert
Historické a vojenské akce

Sázavský klášter - open air koncert

Kdy 29. květen 2021 19:00 - 23:00
HRADIŠŤAN a VLASTA REDL

Vážení příznivci Sázavského kláštera a dobré muziky, vinou současné koronavirových opatření a jejich výhledů na následující týdny jsme nuceni avizovaný Sázavský koncert přeložit - nový termín 

SOBOTA 29. května 2021 

Buďme nadále v přízni ....

Zpěvák a kytarista z legendární kapely Nerez Vít Sázavský vás i tento rok  zve na severní zahradu kláštera na oslavu svých narozenin - na již 13. ročník hudebního projektu SÁZAVSKÝ koncert vás VÍTá v sobotu 30. května 2020. Pódium letos ozdobí

Jiří PAVLICA s HRADIŠŤANEM a VLASTA REDL s kapelou v celovečerním společném programu "Vandrovali hudci".

Hlediště je travnaté, bez sedadel – doporučujeme karimatky nebo deky. Koná se za každého počasí.

Vstup na zahradu (hlediště) od 17.30 hodin. Občerstvení během koncertu zajištěno. Parkovací místa v den konání koncertu u mostu přes řeku Sázavu (300 metrů od kláštera) a při jeho zaplnění tamtéž na druhé straně silnice u hasičské zbrojnice se symbolickým parkovným.

Předprodej zahájen v klášterní pokladně poslední březnový víkend a dále vždy v otevírací době kláštera. Vstupné 440 Kč. V den konání koncertu 500 Kč.  Další prodejní místa: Infocentrum Sázava na náměstí Voskovce a Wericha ve všední dny. V Praze lze zakoupit vstupenky v kavárně Café Ideál, Sázavská 30, Praha 2 a v prodejně Hudební nástroje, Náprstkova 10, Praha 1.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Sázava v městečku Sázava

Hotel Sázava v městečku Sázava

Sázava, Střední Čechy
Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Sázava, Střední Čechy
Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Vlkančice, Střední Čechy