Úvod > Kalendář akcí > Sázavský klášter – Hradozámecká noc aneb večer a noc u sv. Prokopa
Historické a vojenské akce

Sázavský klášter – Hradozámecká noc aneb večer a noc u sv. Prokopa

  • 31. červenec 2021 19:00 - 23:00
Připravujeme pro vás volný, pro děti i tak trochu dobrodružný program v interiérech bývalého klášterního obydlí s možná trochou jemné hudby s nasvětlenými částmi a s pátrací hrou.

Přijďte do Sázavského kláštera v poslední červencovou sobotu  s programem zejména pro rodiny s dětmi  v rámci Hradozámecké noci 2021:

Večer a noc u sv. Prokopa v Sázavském klášteře

Připravujeme  pro vás volný, pro děti i tak trochu dobrodružný program v interiérech bývalého klášterního obydlí s možná trochou jemné hudby s nasvětlenými částmi a s pátrací hrou. Nemusíte se upínat k pevném u začátku programu, klášter bude pro Vás otevřen v časovém rozmezí 19:00 – 23:00 kdykoliv. Návštěva bude současně vhodná i pro ty z vás, kterým nestačil nebo nestačí čas pro detailní prohlídky expozicí s průvodcem. Budete moci stihnout vše, co jste jindy nestihli nebo jen chcete zakusit jinou atmosféru, než přes den. Připraven budou i indicie k pátrání a možná i poklad nebo dárek. Program je vhodný zejména i pro rodiny s dětmi nebo i pro ty, kteří přijdou jen meditovat, odpočinout si od světského ruchu nebo v klidu poznávat.

Součástí bude i středověká hudba – instrumentální skupina ZANYKA. 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Sázava, Střední Čechy
Hotel Sázava v městečku Sázava

Hotel Sázava v městečku Sázava

Sázava, Střední Čechy
Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Vlkančice, Střední Čechy