Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Saunia Cup 2023 – divadelní saunové ceremoniály
Sauneři v akci
Hudební a divadelní akce

Saunia Cup 2023 – divadelní saunové ceremoniály

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Karlovarský kraj nebo navštivte Hudební a divadelní akce v celé ČR.
Zveme vás na přehlídku soutěžních saunových ceremoniálů připravených pro mistrovství ČR a mistrovství světa! Během 3 dnů se představí 20 saunerů a k vidění bude více jak 70 relaxačních a divadelních ceremoniálů. Saunia Cup 2023 nabízí excelentní zážitek nejen pro milovníky saunování.
Skvělá atmosféra se umocní díky místu konání akce. Saunia Cup 2023 se odehrává v jedinečném prostředí bazénu Thermal, který nabízí nespočet dalšího vyžití a příjemně strávených chvil s rodinou nebo přáteli. Mezi jednotlivými soutěžními ceremoniály můžete příjemně odpočívat ve vřídelním bazénu s minerální vodou nebo si zaplavat v relaxačním bazénu. Po návštěvně sauny a pro příjemné zchlazení přijde vhod strávit několik minut na čerstvém vzduchu přímo na rozhlehlých terasách, kde je možné kochat se jedinečným výhledem na centurm Karlových Várů a okolní kopce. 

Celý resort nabízí bohaté zázemí. Kromě saunového světa, vnitřích odpočíváren opět s výhledem na město je k dipozici restaurace a venkovní bazénový bar. Pokud si pro svou relaxaci zvolíte vřídelní bazén, můžete se těšit na přírodní 100 % minerální vodu o stálé teplotě 38 °C. V relaxačním bazénu můžete očekávat přijemně teplou vodu 32 °C, bázen nabízí několik vodních atrakcí pro příjemné lenošení. Tyto teploty bazénu můžete očekávat v každkou roční dobu a za každého počasí. I když prší, je zima a sněží, v Saunia Thermal Resort je v bazénech stále příjemně teplá voda.

Program Saunia Cup 2023 startuje již 13. 10. v pátek od 10h, kdy zahajujeme třídenní akci představení relaxačních, tematickcýh a divadelních ceremoniálů. Tematické a divadelní ceremoniály se budou odehrávat ve velké ceremoniální sauně, relaxační ceremoniály ve finské sauně, metličkové sauně a parní lázni. Svůj pohodlný vstup a účast na ceremoniálech si můžete zajistit zakoupením výhodných vstupenek online, ke kterým získáte také přednostní vstupy. Další přednostní vstupy se dají dokoupit na místě, kde si máte možnost vybrat své místo na konkrétním ceremoniálu.

O program se postará 20 saunerů a mezi nimi i naši medailisté z letošního mistrovství České republiky, kteří vám předvedou své oceněné divadelní ceremoniály, ale i řadu dalších skvělých ceremoniálů. 

Je toho hodně, co můžete zažít na akci Saunia Cup 2023 v Saunia Thermal Resort v Karlových Varech.

Tak neváhejte a pojďte si užít program Saunia Cup 2023, již od 13. října!

Provozovatel

Saunia Thermal Resort Karlovy Vary

Ivana Petroviče Pavlova 2001/11
hotel Thermal
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 733 153 583
Email:
thermal@saunia.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://thermal.s...
WWW:
https://thermal.s...
GPS:
50,228810 12,876498
 
 

Vstupné

Cena: 899 Kč

Snížená cena: 599 Kč

Rodinné vstupné: 1 599 Kč

Poznámka:K dispozici je zvýhodněný celodenní vstup online. Získáte celodenní vstup + 200 Kč na občerstvení + 2 přednostní vstupy v ceně vstupu.

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

RunCzech Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2024

Druhý nejmladší ze závodů RunCzech je dalším klenotem RunCzech běžecké ligy. Karlovy Vary si získaly srdce filmařů už před mnoha lety, nyní svým půvabem okouzlují i běžce. Malebná trasa je zavede k řece Teplá a na kolonádu se slavnými promenádami a budovami, které se objevily v řadě známých filmů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Natvrdlí – Beautiful Horror

Umělecká skupina Natvrdlí, jejímiž členy jsou malíři Karel Jerie, Lukáš Miffek, Michal Novotný alias MICL, Jaroslav Valečka a kurátorka Rea Michalová, rozvíjí tradici klasické malby ve zcela aktuální poloze poutavého obrazového sdělení, okořeněného prvky humoru, nadsázky, nové krásy i hororu.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2024

Nejvýznamnější mezinárodní filmový festival kategorie A ve střední a východní Evropě a jediný festival kategorie A v České republice. Kategorie A zařazuje MFF Karlovy Vary do skupiny prestižních festivalů se statutem jako MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokiu.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Vánoční trhy Karlovy Vary 2023

Vánoční trhy v Karlových Varech se uskuteční od 2. do 26. prosince 2023 v lázeňském centru města. Nabídnou adventní sortiment, například vánoční ozdoby, řemeslné výrobky, nebo občerstvení.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Karlovy Vary Region Card

Navštivte světoznámé lázně a poznejte celý Karlovarský kraj. Využijte jedinečné nabídky turistické karty.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

City Triathlon Karlovy Vary 2024

Nejlepší triatlonisté planety míří do Karlových Varů. V září se v nádherných kulisách lázeňského centra uskuteční závod Světového poháru!
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Vánoce u Osmanyho Laffity

Originální zábavný pořad populárního módního návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity ve vánočním speciálu plném nekorektního humoru.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Komentovaná prohlídka výstavy Jana Pohribného

Výstavou provedou samotný autor Jan Pohribný a kurátor Jan Samec.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Thajské masáže Tawan v hotelu Thermal

V nejslavnějším českém lázeňském městě nesmí chybět ani luxusní spa salon Tawan. Příjemná procházka vás z kolonády zavede přímo na Dálný východ, do míst, kde se zrodilo umění masáže. Dokonalý požitek z thajské masáže můžete umocnit některou z blahodárných koupelí.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Saunia Thermal Resort – saunový svět v hotelu Thermal v Karlových Varech

Celoroční termální wellness se 100% vřídelní vodou, 2 bazény pod širým nebem a saunovým světem s 8 saunami. Úchvatný prostor s nejkrásnějším výhledem na Karlovy Vary!
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech

Máte chuť osvěžit se plaváním nebo relaxací v termální vodě? Vyzkoušejte bazén na skále nad hotelem Thermal s nezapomenutelným výhledem na Karlovy Vary! Těšit se můžete na bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí a na menší bazén plněný pouze karlovarskou vřídelní vodou.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Únikovka venku

Venkovní únikové hry v přírodě, ve městě nebo po hospodách. Objevte některou ze 14 aktraktivních tras. S rodinou, přáteli nebo kolegy.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Humboldt Park Hotel & Spa

Humboldt Park Hotel & Spa nabízí široké spektrum léčebných, wellness i hotelových pobytů. Nabízí léčebné pobyty s posílením imunitního systému.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Dvořákovy sady v Karlových Varech

Dvořákovy sady najdete na začátku lázeňské zóny po pravé straně na cestě mezi hotelem Thermal a Sadovou kolonádou. Park nese jméno slavného českého hudebního skladatele světového formátu – Antonína Dvořáka, který je zde také zvěčněn v podobě sochy.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hlavní pošta v Karlových Varech – historická budova z doby Rakouska-Uherska

Hlavní pošta v době svého vzniku patřila tato budova mezi nejmodernější poštovní provozy v rakousko-uherské monarchii. Dodnes v této budově Česká pošta sídlí a slouží tedy původnímu účelu.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Lázeňský hotel Villa Smetana

Lázeňský hotel Villa Smetana 4* (dříve hotel Smetana Vyšehrad) se nachází v nejstarší vilové čtvrti Westend. Bohatě vybavené wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunami a Kneippovým chodníkem je základem pro tvorbu sezónních a tematických balíčků.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotel Thermal se nachází v srdci Karlových Varů. Nabízí ubytování na pokojích s krásným výhledem do lázeňského centra a především prvotřídní lázeňskou a wellness péči. V hotelu se každoročně pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Restaurace Element

Menu restaurace Elements vychází z moderní italské kuchyně.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Park Spa Hotel Sirius

Čtyřhvězdičkový zrekonstruovaný Park Spa Hotel Sirius nabízí svým hostům komfortní ubytování v historickém centru lázeňského města Karlovy Vary.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel – depandance Concordia

Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Růže v Karlových Varech

Čtyřhvězdičkový hotel Růže se nachází na začátku lázeňské zóny v nejznámějších lázních republiky, v Karlových Varech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Lázeňský hotel otevřený v roce 2010, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů v bezprostřední blízkosti od léčebných minerálních pramenů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Anglický Dvůr Karlovy Vary

Hotel Anglický Dvůr nabízí komfortní ubytování v srdci lázeňské části Karlových Varů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Malta

Hotel Malta se nachází v centru Karlových Varů, nedaleko 2 golfových hřišť. Nabízí možnosti rybaření a pěší turistiky.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj