!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Sauna se skleněnou střechou v karlínských kasárnách
Sauna se skleněnou střechou v karlínských kasárnách
"> ">
15.2.
31.12.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Sauna se skleněnou střechou v karlínských kasárnách

Kdy 15. únor 2020 – 31. prosinec 2020
Pražská Kasárna Karlín připravila na začátku února pro veřejnost nové lákadlo – možnost saunování přímo na nádvoří tohoto rozsáhlého areálu bývalých kasáren.
Kapacita sauny s unikátní skleněnou střechou je 6 – 8 osob, zároveň jsou k dispozici káď s ledovou vodou, sprcha, převlékárna, toalety, odpočívárna s lehátky a hned vedle také bar v bývalé armádní myčce. Návštěvníci si mohou v rámci výhodného vstupné zdarma zapůjčit prostěradla a za drobný poplatek i ručníky.

Podmínky saunování
Minimální doba saunování je 1 hodina. Dokoupit si můžete další půlhodinové bloky za 60 Kč. Pokud chcete saunu jen pro sebe – jak je libo. Zarezervovat si ji můžete za 700 Kč/hodinu. 

Registrace a vstup
Vstup do sauny se platí v betonovém stánku „Myčka“ vedle sauny. Dorazte klidně bez objednání. Pokud ale chcete mít jistotu, že pro vás bude místo, objednejte si ho prosím na https://kasarnakarlin.rezervace.online.

Při saunování si můžete z reproduktoru pustit vlastní hudbu a v Myčce si lze zavdat chlazený nápoj. Vodu pro vás máme samozřejmě zdarma.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 2. 2020