!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Herní výstava v Počátkách
Herní výstava v Počátkách
">
30.1.
28.3.
+ Přidat foto

Herní výstava v Počátkách

Kdy 30. leden 2020 17:00 - 28. březen 2020 17:00 Výstavy
Ryze první komerční expozičně - herní výstavu exponátů ze stavebnice české tradiční značky CHEVA můžete od 30. ledna do 28. března 2020 shlédnout na komorní výstavě Svět kostiček v Počátkách na Vysočině.
K vidění je vlastní tvorba patrona projektu Svět kostiček Petra Šimra s více než 20 modelů budov české lidové architektury napříč regiony ČR od roubenek až po moderní českou architekturu a výběr továrních setů z období od 90. let po současnost. Jednotlivé modely budov se vyznačují tzv. SNOT technikou - převzatými zkušenostmi skládání ze stavebnice Lego, kdy jsou dílky skládány i v jiných směrech, než jen výstupky odspodu nahoru, bez jakékoliv modifikace či lepení Cheva dílků. Tato technika skládání je u stavebnice CHEVA použitá historick\ poprvé a nabízí tak nové možnosti skládání budov i vozidel. 

Součástí výstavy je také herna se třemi herními zónami - kostičkami Cheva Bimbo pro děti od 6 - 48 měsíců věku, dále kostičkami Cheva pro děti od 4 let věku a dva klasické brnkací fotbaly od stejného výrobce. Na pokladně knihovny lze zakoupit i nové stavebnice Cheva za fajn ceny. 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí