Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Rychlé rande v knihovně
Společenské akce

Rychlé rande v knihovně

Kam na prvního máje? Na rychlé rande do Městské knihovny v Chodově!
Rychlé rande (Speed Dating) je novým konceptem seznamování, jehož moderní forma vznikla koncem 90. let ve Spojených státech a které si zakrátko vydobylo oblibu po celém světě. Jedná se, zjednodušeně řečeno, o několik tříminutových "minischůzek" absolvovaných během jedné hodiny. Přijďte si "rychlé rande" vyzkoušet i Vy – stylově 1. máje do Městské knihovny v Chodově!

Chystá se setkání mužů a žen z celého Karlovarského kraje v několika věkových skupinách, kteří jsou aktuálně bez partnera a chtěli by zjistit, jestli mezi ním a někým novým přeskočí ona pověstná jiskra… A vzhledem k tomu, že bude máj, lásky čas, proč tomu nepomoci v Městské knihovně Chodov? 

Během odpoledne se u stolečků vystřídá vždy zhruba 10 žen a 10 mužů. Každý pár na sebe bude mít 3 minuty a potká se se všemi přihlášenými partnery opačného pohlaví. Všichni dostanou lístek, kde si mohou označit kdo je jim sympatický a proč. Kontakt na sebe dostanou pouze dvojice, které si vzájemně padnou do oka. Nikdo se tedy nemusí obávat nějakého trapného pocitu prohry, vše zůstane “zamčené” jen u pořadatele. 

Zájemci se mohou přihlásit jednoduše prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.farrago8.wix.com, telefonicky, mohou zaslat SMS na číslo 777 831 755, případně e-mail na adresu  knihovna@knihovnachodov.cz.

Provozovatel

Městská knihovna Chodov

Staroměstská 55
357 35 Chodov
Tel.:
+420 777 831 755
Email:
knihovna@knihovna...
GPS:
50,240640 12,723395
 
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Předvánoční setkání s písničkami

Přijďte do kulturního domu Meteor v Novém Sedle strávit příjemný večer ve společnosti známých osobností.
Nové Sedlo, Karlovarský kraj

Krušnohorské vánoční trhy na hradě Loket

Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří.
Loket, Karlovarský kraj

Zimní prohlídky na hradě Loket

Hrad Loket si můžete prohlédnout s průvodcem nebo si ho projít od sklepů až po půdu sami. V několika patrech studených a vlhkých kobek naleznete expozici útrpného práva. Hrad je pro návštěvníky otevřen denně.
Loket, Karlovarský kraj

Mikulášská jízda na hrad Hartenberg

Srdečně zveme na oblíbenou akci po covidové pauze. Letos již 28 ročník! Trasa plná čertů, andělů a Mikulášů.
Sokolov, Karlovarský kraj

Beach Volleyball v Chodově

Beach Volleyball Club v Chodově nabízí vyžití všem věkovým kategoriím. Kurty lze jednorázově pronajmout po dohodě. V letních měsících se zaměřujeme na výuku a účast v turnajích plážového volejbalu v rámci kraje a celé republiky.
Chodov, Karlovarský kraj

Park s pamětní deskou v Chodově

Park stojí u vlakového nádraží na Sokolovsku a připomíná místního významného průmyslníka Karla Gasche. V místech, kde se nyní park nachází, dříve stával dům, v němž Gasch bydlel.
Chodov, Karlovarský kraj

Kostel svatého Vavřince v Chodově

Původní zřejmě ještě raně gotický dřevěný farní kostel sv. Vavřince byl vystavěn patrně již ve druhé polovině 12. století podle návrhu neznámého architekta na úpatí návrší nad centrem nově založené vsi Chodov. Vrcholně barokní stavbu nechal vystavět v první polovině 18. století Franz Johann Flamin.
Chodov, Karlovarský kraj

Přírodní koupaliště Bílá voda u Chodova

Bílá voda je vznikla rekultivací po těžbě kaolínu. Od začázku se však pořítalo s vytvořením rekreační vodní plochy. Přírodní koupaliště najdete severně od Chodova, vzniklo na úpatí Smolnické výsypky (v místě bývalé obce Smolnice).
Chodov, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Gurmánský zážitek v hotelu Císař Ferdinand

Každé úterý a čtvrtek se na terase hotelu Císař Ferdinand, pod hradem Loket, můžete zúčastnit grilování selátka a otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR!
Loket, Karlovarský kraj

Rodinný pivovar Svatý Florian v Lokti

Navštivte starobylé město Loket, vychutnejte si výborné pivo a ubytujte se v bezprostřední blízkosti středověkého hradu. Společnost Goethe Tour nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných hotelech Císař Ferdinand, St. Florian a U Bílého koně.
Loket, Karlovarský kraj

Pivovarské muzeum Loket

V rodinném minipivovaru svatý Florián v Lokti na Sokolovsku se nově nachází pivovarské muzeum, které se stalo součástí rozlehlých prostor pivovaru. Malá pivovarská expozice se nachází v Payerově domě – jednom z nejstarších domů ve městě.
Loket, Karlovarský kraj

Restaurace Švejk Loket

Přijďte do Lokte za kulturou a dobrým jídlem do restauraci Švejk, která není pouze gastronomickou záležitostí, ale jde o projekt, který představuje veřejnosti "nejlepší věci" z Čech.
Loket, Karlovarský kraj