Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Rychle a zdravě v babím létě – kurz vaření pro maminky na mateřské s dětmi
Akce pro děti

Rychle a zdravě v babím létě – kurz vaření pro maminky na mateřské s dětmi

Nabízíme možnost zúčastnit se kurzu vaření společně s vaším dítětem v dopoledních hodinách. Dítě si může hrát ve vedlejší místnosti, spát v kočárku v prostorné vstupní hale a vždy bude pod vaším dohledem.

Srdečně zveme na kurz zdravého vaření pro maminky na mateřské s dětmi: RYCHLE A ZDRAVĚ V BABÍM LÉTĚ Co se naučíte? Uvařit sezónní zdravé menu tak, aby chutnalo celé rodině – od batolete po vybíravého manžela. Navíc velmi rychle od polévky po dezert.

MENU: Polévka – dýňová s krutony a Gomasiem. Hlavní chod – dýňové rizoto. Dezert – bezlepkový Clafoutis s malinami a ostružinami. Součástí je ochutnávka všech připravených jídel. Co nesníte na místě, odnesete si s sebou.

Termín: PONDĚLÍ 8. 9. 2014 od 10 hod. (délka trvání cca 2 hodiny podle zručnosti a nálady účastnic a dětiček) Cena: 790,- Kč/ maminka+dítě

Počet míst je pro vaše pohodlí omezen na 3 maminky! Místo si, prosím, rezervujte do 5. 9. 2014 prostřednictvím formuláře nebo na e-mailu.

Provozovatel

Studio Cesta ke změně

Bubenská 51
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 605 500 598
Email:
zuzana@vyzivoukez...
Email:
z.komurkova@volny.cz
WWW:
www.vyzivoukezmen...
GPS:
50,105813 14,435383
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 790 Kč

Poznámka:

Cena pro maminku a dítě

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Prague Ice Cream Festival 2023 – zmrzlinový festival v Praze

Přijďte se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival – svátek všech druhů zmrzliny. V současné době je zmrzlinový festival Prague Ice Cream Festival největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Praha, Praha

Hrnčířské a řemeslné trhy v Holešovicích

Nejde o adventní, ani příležitostní vánoční trhy, nýbrž o výběrové trhy autorské, umělecko – řemeslné, výhradně české tvorby. Řemeslníci nikde nic nenakoupili, ale víc jak tři měsíce pracovali a nyní mají naději a šanci vám nabídnout to nejlepší ze svých ateliérů a dílen.
Praha 7, Praha

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2023

Pražské Quadriennale (PQ) je největší mezinárodní festival v oblasti scénografie a performance designu, který se odehrává v Praze každé čtyři roky. Jeho 15. ročník proběhne od 8. do 18. června 2023 v areálu Pražské tržnice v Holešovicích.
Praha 7, Praha

Noční prohlídka v Mořském světě

Mořský svět je ideální místo pro prožití rodinného výletu. A to nejen ve dne, ale také večer! Každý poslední pátek v měsíci se zde koná noční prohlídka!
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze Holešovicích

Lezení a zábava pro děti a dospělé v největším boulderingovém centru v Praze.
Praha 7, Praha

Studio Alta – multikulturní centrum v Holešovicích

Studio Alta je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Ve čtyřech industriálních halách v Holešovicích se nachází divadlo, dvě zkušebny pro umělecký výzkum a tvořivé workshopy, ateliéry i sdílené kanceláře.
Praha 7, Praha

Půjčovna sup boardů na Praze 7

Půjčovna Sup4u na Praze 7 nabízí krátkodobé i dlouhodobé výpůjčky supboardů včetně příslušenství a doprovodných služeb. Poskytuje také poradenství a nabízené SUP boardy je možno také zakoupit.
Praha 7, Praha

Mobilní aplikace Fitness

Fitness je mobilní aplikace, která lidem umožňuje propojit zdravý životní styl a cestování. Na sport a pohyb se při cestování často opomíjí, především z finančního důvodu. Mobilní aplikace usnadňující sport na cestách.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Individuální kurzy vaření ve Studiu Cesta ke změně v Praze

Ve Studiu Cesta ke změně v pražských Holešovicích si můžete objednat kurzy zdravého vaření pro 1 až 3 účastníky. Kurzy nemají pevně stanovené téma, to si zvolíte přímo vám na míru – můžete se naučit připravovat vegetariánskou kuchyni, bezlepkové pokrmy a další specifická či sezónní jídla.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Restaurace Stejkárna

Libové a štavnaté hovězí stejky té nejvyšší kvality.
Praha, Praha

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Praha 7, Praha