!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Rybářský tábor
Rybářský tábor
">
17.7.
12.8.
+ Přidat foto

Rybářský tábor

Kdy 17. červenec 2011 - 12. srpen 2011 Akce pro děti
Jste náruživí rybáři nebo se rybářem chcete stát? Máte rádi prostředí kolem rozlehlého rybníka ? Chcete si vyzkoušet různé techniky lovu (na těžko, splávek, muškaření, přívlač, třpytka ....).
Svedli byste rádi boj s velkou rybou? Pojďte si zachytat na výborně zarybněném rybníce Nový mlýn nedaleko přehrady Seč ve východních Čechách. Ulovíte některé z obsádkových ryb - kapr, amur, tolstolobik, lín, cejn, jeseter, okoun, sumec, štika, úhoř, pstruh duhový, siven, pstruh obecný potoční, lipan. Možnost úlovku trofejních ryb. Nácvik vázání návazců. Hry a soutěže v rybolovných technikách.

Doprava: individuální - zajišťují rodiče. Děti potřebují vlastní spací pytle (ubytování je ve stanech s podsadami) a vlastní rybářské náčiní. Cena zahrnuje: program tábora, práci vedoucích a personálu, ubytování, stravování 5x denně, pitný režim, materiálové zabezpečení, zdravotní dozor, úrazové pojištění dětí, rybářskou povolenku, dopravu na rybářský revir. Pojištění: možno připojistit úraz, zavazadla, odpovědnost a storno v případě nemoci za příplatek 135 Kč dítě / pobyt 4 turnusy tábora po 6 dnech v červenci a srpnu.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 5. 2011