Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Meet Czech Design: Roztočte kola designu v Mladé Boleslavi
Společenské akce

Meet Czech Design: Roztočte kola designu v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav bude hostit festival Meet Czech Design. Nahlédněte pod ruce automobilovým designerům a zjistěte, co vše obnáší cesta od prvního návrhu karosérie přes 3D modely až po hotový nový automobil.

Akce s názvem „Roztočte kola designu“ proběhne o víkendu 12.–14. září a na návštěvníky čeká bohatý program. Pro veřejnost bude zdarma zpřístupněno muzeum i výrobní hala Škoda Auto.

Totéž platí i o vzdělávacím centru Na Karmeli, kde vyroste Design Studio. To představí, co a hlavně jak je třeba v rámci designu automobilů navrhovat, aby byla jízda požitkem. Ve vstupní hale centra Na Karmeli pak bude umístěna modelářská dílna, kde modeláři představí designovou techniku práce s plastelínou, kterou si návštěvníci budou moct vyzkoušet i sami.

Na ty zvídavější pak v Mladé Boleslavi čeká i řada přednášek a komentované prohlídky v Muzeu Škoda Auto. V rámci festivalu ožije také Staroměstské náměstí v Mladé Boleslavi, kde proběhnou koncerty, umělci budou tvořit graffity, střední škola Maja ukáže bodypainting a v Parkovacím Domě se představí místní designové firmy. 

Provozovatel

Meet Czech Design

Tř. V. Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 736 514 279
Email:
natalie.sedlackov...
GPS:
50,418185 14,913383
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Diashow Martina Loewa – Americký severozápad

Diashow Martina Loewa,
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Adventní putování za Mikulášem

Mikuláš v muzeu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Štefan Margita

Koncerty.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Malá dohoda

Výstava.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Škoda Muzeum Mladá Boleslav

Automobilka Škoda Auto se jako jedna z mála může pochlubit více než stodvacetiletou nepřerušenou výrobní tradicí. Muzeum vám představí její příběh, který se od roku 1895 odehrává v Mladé Boleslavi.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Firewalk pro zvýšení osobního i profesního života

Sebemotivačním prostředkem pro zlepšení života, nastolení určité změny je firewalking, tedy přechod žhavého uhlí bosýma nohama. Tento mimořádně intenzivní prožitek vám může přinést mimo jiné zlepšení zdraví a navýšit osobní sílu. Je to však i silný skupinový zážitek, který je hodně o odvaze, přátelství a posílení týmu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Plavecký bazén v podzemí sokolovny v Mladé Boleslavi

V Mladé Boleslavi si lze zaplavat v krytém bazénu v areálu sokolovny. Bazén v suterénu budovy o délce 25 m prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí parní komoru či vířivku.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Moto MB – adrenalin u Mladé Boleslavi

Zažijte adrenalinový fenomén této doby – jízdu na čtyřkolce. Posaďte se do sedadla a okuste její možnosti na speciálním offroad okruhu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Bičíků

Restaurace U Bičíků se nachází v Mladé Boleslavi v historickém prvorepublikovém domě u Bičíků z roku 1927.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace Krušovická šalanda

Boleslavská Šalanda se nachází v samotném centru města na třídě Václava Klementa. Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí skvěle ošetřená a s láskou čepovaná piva.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Hotel La Romantica

Luxusní Boutique hotel na pomezí Českého ráje s osobitou architekturou a jedinečnou atmosférou. Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Penzion Viva Residence

Viva Residence nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí na okraji parku Štěpánka. Moderní interiéry, prvky z pohledového betonu, fasády z patinovaného modřínového dřeva, to je design, který vás bude provázet po dobu vašeho pobytu a který vznikl právě z inspirace okolní krajinou.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj