Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Rozsvícení vánočního stromu Akordu
Společenské akce

Rozsvícení vánočního stromu Akordu

Den se se dnem sešel, další rok se pomalu chýlí ke konci, a proto se všichni Ostravané v neděli 30. listopadu opět sejdou před DK Akord – na náměstí SNP – na jedné z nejoblíbenějších a nejpoetičtějších venkovních akcí Akordu, aby společně odpočítali poslední vteřiny do Rozsvícení Vánočního stromu.

Přijďte si užít romantickou adventní neděli se skleničkou svařáku, čeká na vás Vánoční jarmark, ale též bohatý doprovodný program, který začne už ve 14 hodin.

Vystoupí Moravský folklorní soubor ŠEVČÍK a Škola popového zpěvu Olomouc, která zahraje vánoční a muzikálové hity, představí se THE BLUES EXPERIENCE (PL) – výborná bluesová kapela, CIRKUS TROCHU JINAK – Veselé peklo a též ACOUSTICA – s českými a světovými rockovými hity v akustickém podání ostravské kapely.

Součástí slavnostního programu bude též oficiální vyhlášení vítězů soutěže Foto fest 2014.

I děti si na akci přijdou na své, krom mlsání např. tureckého medu se mohou těšit na Kouzelnou vánoční pohádku, v podání Divadla Smíšek. Akci moderují Richard Šíma s Evou Šimčíkovou a vstupné je zdarma.

Vzhledem k tomu, že vloni se odhadovala účast na cca devět tisíc návštěvníků a popularita akce má stále rostoucí tendenci, očekává se letos opravdu rekordní účast. I proto si akce vyžádá určitá dopravní omezení, kdy v době od 15 do 17 hodin bude průjezd Čujkovovou ulicí a ulicí Rodimcevovou pro osobní dopravu uzavřen.

Provozovatel

DK Akord

náměstí SNP 1
700 30 Ostrava-Jih
Tel.:
+420 725 059 550
Email:
l.bergerova@dk-ak...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
dk-akord.cz/
GPS:
49,791015 18,238533
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Formula Student Ostrava – Svět techniky v Ostravě

Hlavními výstavními kousky jsou dva monoposty z univerzitních dílen.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

32 vrcholů Beskyd

Máš rád výzvy a chceš poznat pohoří Beskyd? Tak teď jedna velká výzva stojí právě před tebou! Ulož si seznam 32 vrcholů Beskyd, vyjdi kopec, zapiš si datum a čas a hurá na další kopec. Máš na to celý rok a pořadí je jen na tobě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Colours of Ostrava 2023 – multižánrový hudební festival

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se koná 19. – 22. července 2023, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ostrava zpívá gospel

9. ročník projektu Ostrava zpívá gospel.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Akord – dům kultury v Ostravě Zábřehu

Dům kultury v Ostravě-Zábřehu je místem kulturních a společenských zážitků, přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. Stojí již od roku 1959 a každoročně připravuje nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Taneční škola Chlopčík v Ostravě

Taneční škola Chlopčík staví svou činnost na maximální profesionalitě, přátelském a kamarádském přístupu tanečních mistrů. Samozřejmostí a také podstatným faktem je, že Zdeněk a Brigita Chlopčíkovi jsou skutečně jedinými lektory, s kterými se v lekcích potkáte.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Masáže v ostravském Centru Rodinka

Klasická zdravotní masáž, manuální lymfatická masáž, havajská masáž Lomi Lomi a těhotenská masáž v nových prostorách, hlídání dětí v průběhu masáží školeným personálem, prostory s kompletním zázemím. V Centru Rodinka jsou zaměřeni především na děti.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

IP Studio zdraví – relaxační centrum v Ostravě

V relaxačním centru IP Studio zdraví v Ostravě-Zábřehu si můžete dopřát odpočinek po celodenním shonu a námaze, ale i omladit své tělo a nabrat nové síly. Vyzkoušet můžete např. infrasaunu, balneo terapii a zábaly, přístrojovou lymfodrenáž, fyzioterapii, různé druhy koupelí a masáží.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akord nabízí ubytování v Ostravě

Hotel Akord nabízí ubytování v klidné části Ostravy. Moderně zařízené pokoje byly zrekonstruovány v roce 2014. Hotel nabízí komfort a pohodlí v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, v bezprostřední blízkosti najdete lesopark Bělský les, Aquapark.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj

Best Western hotel Vista Ostrava

Kompletně zrekonstruovaný Best Western Hotel Vista nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský Restaurant Buena Vista, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava vám nabízí pod jednou střechou vše, co na svých cestách potřebujete. Klidné pokoje, restauraci, parkování, rozsáhlé wellness centrum a zasedací prostory.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Minipivovar Pikard na zámku Zábřeh v Ostravě

Zámecký minipivovar Pikard v Zábřehu byl obnoven v letech 2004-2007. Tradice vaření piva zde byla dokladována již v roce 1652. Později byla vzhledem k pohnuté historii celého objektu přerušena.
Ostrava-Jih, Moravskoslezský kraj