!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Rozmarné hudební léto v Praze
Rozmarné hudební léto v Praze
">
4.6.
17.6.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Rozmarné hudební léto v Praze

Kdy 4. červen 2020 – 17. červen 2020
Už vám chybí živé hraní a společenský kontakt s přáteli? Pořadatelům koncertů i hudebníkům také, a proto přichází s projektem, kterým hodlají přes léto udělat radost hudebním příznivcům.
Koncerty pod hlavičkou ROZMARNÉ HUDEBNÍ LÉTO odstartují už 4. června vystoupením Michala Prokopa & Framus Five v pražských Žlutých lázních. Následovat bude koncert Buty 17.června na stejném místě.

Lokality koncertů budou kapacitně i hygienicky přizpůsobeny aktuální situaci. Zároveň bude primárním přáním pořadatelů, aby si návštěvníci na těchto akcích užili maximální komfort a pohodu.

Vstupenky v limitovaných počtech aktuálně povolených kapacit na jednotlivé termíny jsou nyní v prodeji. Na první dva koncerty je zatím k dispozici 250 vstupenek. V případě velkého zájmu či dobré epidemiologické situace bude kapacita navýšena.

V tuto chvíli je jasné, že „slavnostní výkop“ Rozmarného hudebního léta provede 4. června ve Žlutých lázních Michal Prokop & Framus Five, následovat budou o čtrnáct dní později, 17. června, na témže místě Buty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí