Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach zdarma
Hudební a divadelní akce

Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach zdarma

4. září ožije Prague Beach hudebním mejdanem za účasti G-Point Hunters – unikátního projektu, za kterým stojí oceňovaná dvojice Roman Holý a Matěj Ruppert. O warm up i závěrečnou afterparty se postará charismatický DJ Pompeiy.
Party na smíchovském Hořejším nábřeží zahájí v 19.00 hvězda české DJ scény DJ Pompeiy, reprezentant ČR a SR v nejprestižnější DJské soutěži Burn Residency 2014. Ve 21.00 vystoupí jedna z nejvíce oceňovaných kombinací současné české populární scény G-Point Hunters spojující klávesy předního funkového producenta Romana Holého a zpěv charismatického Matěje Rupperta. Závěrečná afterparty proběhne opět pod taktovkou DJ Pompeiye.

Line-up:
19.00 – 21.00 DJ Pompeiy (warm up set)
21:00 – 22:00 G Point Live!
22.00 – 24:00 Roman Holý a Matěj Ruppert DJ set
24:00 – 02.00 DJ Pompeiy (afterparty set)

Na místě bude bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, stánek s občerstvením, k sezení fatboye.

Podmínkou je předložení vygenerovaného voucheru a dokladu totožnosti na pokladně Prague Beach. Výdej vstupenek proběhne od 18:00 do 21:30 hodin. Voucher je nepřenosný. Akce se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

Provozovatel

Prague Beach

Hořejší nábřeží 2
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 296 779 106
Email:
info@praguebeach.cz
WWW:
www.praguebeach.cz
GPS:
50,066898 14,411064
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:Vstupenky zdarma po registraci na www.objevtevicemuziky.cz.

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Odvážné večery – Arnošt Goldflam

Zveme vás na autorské čtení Arnošta Goldflama v kavárně Dílna na Smíchovské náplavce. Přímo od autora si poslechnete úryvky z knih Praha strašidelná a Strašidelné Brno. Na Odvážných večerech zažijete odvahu v mnoha podobách, které mohou inspirovat druhé k odvážným činům či rozhodnutím.
Praha 5, Praha

Výstava Minulá budoucnost ve vestibulu Na Knížecí

V obnoveném vestibulu Na Knížecí ve stanici metra Anděl najdete výstavu Minulá budoucnost. Jejím hlavním tématem je pražské metro a ve zrekonstruovaných vitrínách přímo ve vestibulu si cestující mohou vystavená díla prohlédnout až do konce roku 2022.
Praha 5, Praha

Dílna k výstavě Hvězda Aleny Ladové

Otevřený výtvarný workshop pro rodiče s dětmi na Starém purkrabství, kombinovaný s výstavou Aleny Ladové v blízké Galerii Vyšehrad.
Praha 2, Praha

Hvězda Aleny Ladové

U příležitosti třicátého výročí úmrtí malířky a ilustrátorky Aleny Ladové (1925—1992) se koná její první samostatná výstava v Praze po téměř padesáti letech.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Pražský přívoz P4: Císařská louka – Kotevní (Smíchov)

Přívoz se sezonním provozem spojuje severní cíp ostrova Císařská louka s levým vltavským břehem, přístaviště Kotevní. Nabízí tak spojení zejména pro výlety, lze doporučit nezvyklý malebný výhled na Vyšehradskou skálu z Císařské louky.
Praha 5, Praha

Dok 16 – sousedská dílna Městské knihovny v Praze v kobce na náplavce

Městská knihovna v Praze otevřela v jedné z kobek na smíchovské náplavce sousedskou řemeslnou dílnu. Knihy si zde nepůjčíte, zato vám nabídnou nářadí i prostory pro vlastní drobné kutilské nápady. Také se zde pořádají různé workshopy, komunitní setkání i kurzy.
Praha 5, Praha

Rezidence Šemíkův břeh na Praze 5

Rezidence Šemíkův břeh v Praze 5 je nejnovějším počinem společnost Sebre a architekta Stanislava Fialy. Projekt je momentálně ve fázi přípravy (2021). Jedná se o bytový komplex a volnočasové centrum studia Fiala + Němec.
Praha 5, Praha

Pivovar Staropramen – poznejte historii a současnost smíchovského pivovaru

Pivovary Staropramen jsou součástí skupiny Anheuser-Busch InBev, největší pivovarnické společnosti světa. Vy máte příležitost prohlédnout si Návštěvnické centrum Staropramen a poznat tradiční český národní nápoj, kterým pivo rozhodně je.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Za rohem – Na břehu Rhôny

Na Výtoni Za rohem začínáme vařit. Pozvolna, ale o to poctivěji. Každou středu a každý čtvrtek můžete přijít na večeři. Navíc pro gurmány umocněnou párováním s vínem.
Praha 1, Praha

Zmrzlinárna Puro Gelato

Zmrzlinárna Puro Gelato patří mezi tři nejlepší zmrzlinárny v Praze. Najdete ji na na pražské Náplavce. Vyrábí zcela čistou originální zmrzlinu, využívá rozmanitých chutí, které příroda nabízí, bez použití chemických přísad.
Praha 2, Praha

Restarurace Vallmo v Praze

Vallmo v pražském Podskalí představuje moderní, evropskou restauraci. Cílem podniku je spojení chuťového a vizuálního zážitku s příjemnou chvílí strávenou u dobrého jídla. Restaurace Vallmo byla vůbec jako první oceněna na mapách Google jako nejlépe hodnocená pražská restaurace.
Praha 2, Praha

Plavecká Polévka

Na pražské Výtoni můžete navštívit bistro, kde tvoří polévky hlavní portfolio denního menu. Skvělé místo na oběd, ale také odpolední posezení. Očekávat můžete dobře fungující zařízení s jasným konceptem a stálou kvalitou.
Praha, Praha