Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Rodinný festival na statku Nová Buková
Akce pro děti

Rodinný festival na statku Nová Buková

Na festiválek dorazí dětská divadélka (Basta – fidli, Mrak), Kejklíř Pupa a největším překvapením večera je kapela Trombenik.
Dále se zde můžete dozvědět něco o zvířatech, jsou připravené dílničky pro děti a vystoupení s koňmi, kromě zábav zde na vás čeká i spousta pití a dobrého jídla, proto neváhejte přijeďte.

Provozovatel

Statek u zvířátek

nová buková 3
393 01 Nová Buková
Tel.:
+420 777 142 632
Email:
lukava@post.cz
WWW:
www.statekuzvirat...
GPS:
49,344991 15,295751
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Silvestrovský výstup na Javořici

Tradiční silvestrovský výstup na Javořici.
Mrákotín, Kraj Vysočina

Ježíškova pošta Třešť

Přijďte poslat svá přání Ježíškovi prostředním informačního centra. Přáníčka orazíme speciálním razítkem a pošleme Ježíškovi.
Třešť, Kraj Vysočina

Betlémská cesta městem Třešť 2023

Výstava betlémů v třešťských domácnostech. V Třešti na Jihlavsku patří k vánočním zvyklostem stavění betlémů. Současníci stejně jako jejich pradědečkové budují jesličky v komorách, dílnách a garážích.
Třešť, Kraj Vysočina

Koncert kapely Summer in Head vol. II

Koncert.
Nová Včelnice, Jihočeský kraj

Zámek v Horní Cerekvi

Zámek býval vodní tvrzí, která byla v letech 1411 – 1655 renesančně přestavěna. Barokní úpravy zámku proběhly za Františka Ferdinanda z Khuenburgu a do dnešní podoby nechal zámek v roce 1734 upravit hrabě Maxmilián z Regalu.
Horní Cerekev, Kraj Vysočina

Zatopený lom Horní Cerekev

Pokud hledáte na Pelhřimovsku pěkné koupání, zkuste zatopený kamenolom v Horní Cerekvi, který se nachází za okrajem městečka – po pravé straně silnice směrem na Telč. Zatopen byl po ukončení těžebních prací kolem roku 1980 a nabízí jednu z nejčistších vod na koupání na Vysočině.
Horní Cerekev, Kraj Vysočina

Paintball Club Vysočina

Rozdejte si to v paintballu! Půjčíme vybavení, poskytneme technické informace i zajímavosti o paintballu.
Horní Cerekev, Kraj Vysočina

Větrný zámek na Křemešníku

Romantickou letní vilu zvanou Větrný zámek si významný sochař Josef Šejnost nechal vyprojektovat a posléze postavit v letech 1930-34 od renomovaného architekta a stavitele Kamila Hilberta, který se podílel i na dostavbě katedrály sv. Víta v Praze.
Nový Rychnov, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Dobrá Voda

Obec Dobrá Voda najdete v jednom z nejhezčích koutů Vysočiny. Letovisko v malebném údolí mezi vrchy Zdeňkov a Sv. Jáchym se stejnojmenným kostelíkem je ideální pro pohodovou dovolenou.
Dobrá Voda, Kraj Vysočina

Bistro Křemelec na Křemešníku

Na Křemešníku pod hotelem Poutník najdou vyhládlí sportovci Křemelec.
Nový Rychnov, Kraj Vysočina

Wellness penzion Medličky

Nový Wellness penzion Medličky poskytuje dostatek soukromí pro pohodovou rodinnou dovolenou, kterou si chcete opravdu užít.
Švábov, Kraj Vysočina

Farma Hrnčíř

Farma Hrnčíř se nachází v malebné vesničce Proseč pod Křemešníkem, která je obklopena loukami a lesy v tichém prostředí Českomoravské vysočiny vzdálené cca. 7 km od Pelhřimova, kde jsou ideální podmínky pro chov, výcvik koní a sportovní vyžití spojené s koňmi.
Pelhřimov, Kraj Vysočina