Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Rodinný festival – StodoLaFest
Rodinný festival – StodoLaFest
Festivaly

Rodinný festival – StodoLaFest

Rodinný festival v Drozdově (Beroun) – divadlo, workshopy a dílničky pro děti, hudba, přátelská atmosféra a dobré občerstvení. Od 13:30 do 22:00.
Rodinný festival u nás v zahradě Drozdov zve, pojďme spolu vytvořit tak půvabnou, ne-li ještě unikátnější atmosféru jako u loňského ročníku.

Letošní program obsahuje jednu neskutečnou divadelní pecku!
Roselyne od Cecile da Costy, představení, které vyhrálo víc cen, než kolik má můj syn zubů  Fringe festival ve Skotsku mu tleskal a Cecile také dostala ocenění tanečnice roku za tohle dílko, kde trsá s pokojovou květinou nonstop před obličejem a hopská do gauče a z gauče s neskutečnou lehkostí, grácií a humorem.

A další pecičky: třeba Marie Tilšarová nám rozbzučí buňky svým hlasem, písněmi plnými obsahu po okraj. Ptačí songy, chystané album písní pro děti s texty od Anny Uhlířové, předvede koncertní set. Petr Tichý,Žofie Kašparová, Jiří N.Jelínek a tajuplný bubeník z toho dělají parádní muziku pro malé i velké). Mocní JuJu a famózní Jammchestra rozdovádí každé nohy! Cirkus KohoutEgg nebude chybět, Cirkus Julie také nadchne malého diváka
a workshopy výroby loutek a masek Lucie Palonciová a Frances Sander, jakož i další mocná překvapení.

 

Provozovatel

Stodola Drozdov

Drozdov 158
okres Beroun
267 61 Drozdov
Tel.:
+420 777 103 688
Email:
stodoladrozdov@gm...
Email:
stikova.martina@e...
WWW:
stodoladrozdov.cz...
GPS:
49,908276 16,786798
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Brdy a okolí
Tipy na výlet:
Drozdov a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Vstupné dobrovolné Začínáme 1. 10. 2022 v 13:30

 

Časová náročnost

9,0 hodin

 
 

Co šeptají andělé

Andělé coby prostředníci mezi Bohem (božstvy) a lidmi člověka provázejí od nepaměti.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Václav Hollar – Krajina a města II.

Ve výstavním prostoru Grafický kabinet Václava Hollara se snažíme představit všechny tematické okruhy umělcovy tvorby. V letošním roce se můžete těšit na výstavu Václav Hollar. Krajina a města II., která naváže na předchozí výstavní projekt.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Přednáškový maraton

Přednáškový maraton je komunitní akce, kde přednášejí odborníci i laici pro veřejnost. Přednášku může udělat úplně každý a o čemkoliv a i proto je to jedinečná akce v regionu i v celé republice.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Novoroční výstup na Račici

Rok 2023 zahájíme novoroční vycházkou na Račici.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Stodola Drozdov

Potřebujete čas a prostor jen pro sebe? Chcete ho strávit aktivně a v kruhu podobně naladěných? Dlouho jste netančili, nezpívali, nebubnovali?
Drozdov, Středočeský kraj

Rychta v Kosově

Kosovská rychta je jednou z dominant v obci Kosov. Nachází se po levé straně silnice vedoucíze Zábřeha do Lanškrouna. Byla postavena ve 30. letech 19. století v klasicistním stylu a dodnes jsou zde zachovány původní dispozice selského stavení.
Kosov, Olomoucký kraj

Přírodní park Březná u Štítů

Přírodní parku se rozkládá v Drozdovské vrchovině, částečně zasahuje také do Zborovské vrchoviny, Rovenské pahorkatiny a Maletínské vrchoviny. Oblast je známá tím, že zde jaře zde kvetou tisíce bledulí jarních.
Štíty, Olomoucký kraj

Nadhledna na vrchu Háječek – rozhledna Svébohov

Nadhledna Háječek u obce Svébohov je vysoká 30 metrů a z ochozu ve výšce 26,9 m nad zemí je krásný rozhled na hřbety a vrcholy Hrubého a Nízkého Jeseníku, Orlické hory a Drahanskou i Zábřežskou vrchovinu.
Zborov, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Tučňák v Zábřehu

V samotném centru města Zábřehu najdete penzion a stylovou restauraci Tučňák. Hosté zde mohou využít jak ubytování v pokojích či apartmánech, tak je rádi pozveme i do restaurace s letní terasou a širokou nabídkou vynikajících steaků i minutkových jídel.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Levandulová kavárna Zábřeh

Přijďte k nám ochutnat netradiční chuť levandule ve spojení s vynikajícím druhem kávy v BIO kvalitě, skvělé domácí dezerty nebo osvěžující levandulovou limonádu.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Restaurace Stará sladovna Zábřeh

Restaurace Stará sladovna v centru města Zábřeh nabízí to nejlepší z České kuchyně i jedinečně klasicky vařená piva z ryze českých pivovarů.
Zábřeh, Olomoucký kraj

Restaurant Pyramida

V konceptu restaurantu jsme se snažili spojit dohromady bohatou a jedinečnou tradici českého pivovarnictví s moderním životním stylem. Cílem bylo vytvořit prostředí s jedinečnou atmosférou, ve kterém se budou cítit dobře různé kategorie hostů – štamgasti, rodiny s dětmi, studenti či kamarádi.
Zábřeh, Olomoucký kraj