Úvod > Kalendář akcí > Rock'N'Ride v Benešově
Rock'N'Ride v Benešově
">
10.9.
11.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Rock'N'Ride v Benešově

Kdy 10. září 2021 – 11. září 2021
Rock’N’Ride je o terénních motorkách a nespoutané spotovní atmosféře. K vidění jsou 3 motocyklové disciplíny. Vytrvalostní závod Country Cross, SuperEnduro a Freestyle Motocross v čele s Mistrem Světa a několikanásobným medailistou X-Games Liborem Podmolem.
Akce se koná 11. a 12. září. V ceně lístku je zahrnutý vstup na páteční tréninky, kvalifikace SuperEndura pod umělým osvětlením a sobotní Country Cross, FMX  a SuperEnduro pod umělým osvětlením. Čeká Vás nabitý celodenní program plný adrenalinu.

Na Rock’N’Ridu je vše na dosah ruky. Uvidíte jak závodníci zdolávají extrémně těžký terén plný kamenů a klád. Při soutěži o nejlepší jízdy FMX se vám zatají dech. Jezdci skáčou až 24m daleko a 10m vysoko. Při svých skocích předvádějí akrobatické prvky, které jsou daleko za hranicemi fyzikálních zákonů.

Stanové městečko bude umístěno přímo v areálu festivalu, kdykoliv tedy budete moci složit hlavu ve stanu, karavanu, autě, vrtulníku, prostě v tom, co si přinesete/přivezete. Stanování je zpoplatněno 150,-/stan, karavan, vrtulník. Stanové městečko NEBUDE hlídané a ačkoliv jsme všichni od motorek skvělá parta a věříme, že by se v průběhu festivalu nic neztratilo, doporučujeme nechat cenné věci pro tentokrát raději doma.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 21. 3. 2021

Ubytování a restaurace v okolí