Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Renata Vlašínová – obrazy
Výstavy

Renata Vlašínová – obrazy

Snové obrazy se smyslným nábojem, tvorba abstraktní i pointilistická, figurativní až realistická. To je jen malé poodhalení toho, co vše skrývá výstava obrazů Renaty Vlašínové, mladé talentované malířky. A z galerie dodáváme, že je v obrazech vidět i autorčina cesta za světlem v sobě...
Snové obrazy se smyslným nábojem, tvorba abstraktní i pointilistická, figurativní až realistická. To je jen malé poodhalení toho, co vše skrývá výstava obrazů Renaty Vlašínové, mladé talentované malířky. Autorka říká: „Nerada ovlivňuji návštěvníky ještě před samotnou výstavou jakýmkoliv slovem. Raději nechám obrazy působit bez toho, abych diváky usměrňovala.“ A z galerie dodáváme, že je v obrazech vidět i autorčina cesta za světlem v sobě...

Výstava potrvá do 30. 6. 2015 (bez vernisáže). Renata Vlašínová absolvovala mimo jiné Střední školu umění a designu, stylu a módy a Vyšší odbornou školu v Brně, obor propagační výtvarnictví – výstavnictví u akademického malíře Miroslava Bravence, a Střední odbornou školu obchodu, užitého umění a designu v Plzni, obor aranžování – výstavnictví a fotografování. Její všestranný talent se uplatňuje nejen v malbě, ale i v keramice, plastikách, propagační grafice, módě, renovaci nábytku a pojednání interiérů.

Provozovatel

Galerie Idea

Františka Křížka 10
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 607 574 570
Email:
olga@galerieidea.cz
Email:
olga.truskova@sez...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.galerieidea.cz
GPS:
50,098424 14,430736
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,3 hodiny

 
 

Předaukční výstava – Adolf Loos Apartment & Gallery

Aukční událost v umění – Aukce Adolf Loos Apartment and Gallery. Neděle 4. prosince 2022 od 14 hodin, ve výstavní síni Expo 58 ART. Lídr českých aukcí s uměním, aukční síň Adolf Loos Apartment and Gallery, nabídne ve své aukci několik mistrovských děl z českých i zahraničních sbírek
Praha 7, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Antonína Paduánského

Slovanský betlém zhotovil akademický sochař Václav Cvekl, autorem pozadí je Karel Štapfer. Historie tohoto Cveklova betlému začíná okolo roku 1904. Postupně byl betlém doplňován o krojované figurky dalších slovanských národů.
Praha 7, Praha

V kroužcích dýmu: Portrét moderního umělce

Co vedlo malíře Jana Preislera, Františka Kupku, Emila Fillu či Bohumila Kubištu k tomu, aby odložili paletu a štětec a zobrazili se na autoportrétech s kuřáckými atributy? Výstava V kroužcích dýmu ukáže, jak tento typ zobrazení vypovídal o proměně tradičně vnímaného umělce v nezávislého tvůrce.
Praha 7, Praha

Otevřený depozitář Umění Asie ve Veletržním paláci

Otevřený depozitář Umění Asie v 1. patře Veletržního paláce je znovuotevřen! Přijďte se seznámit s výběrem více než 600 děl asijské provenience z našich sbírek Národní galerie Praha.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Kurzy herectví v Praze

Herecké studio Prague Playhouse pořádá herecké kurzy pro zájemce všech zkušenostních úrovní. Zúčastněte se zdarma ukázkové hodiny!
Praha 7, Praha

Bio Oko – legendární kino Prahy 7

Bio Oko mezi Letnou a Holešovicemi je jedním z posledních kinosálů v ČR, které si uchovaly svou původní atmosféru. Budova vznikla v roce 1940 jako poslední součást nově postaveného bloku obytných domů. Autory návrhu byli architekti Jaroslav Stockar-Bernkopf a Josef Šolc.
Praha 7, Praha

Letecký simulátor Messerschmitt Bf 109 v Praze

Splňte si sen a staňte se na chvíli vojenským pilotem z 2. světové války. Zažijete vzrušující letecké souboje s legendárním německým letounem Messerschmitt Bf 109. Simulátor, jako jeden z mála určených pro veřejnost na světě, naleznete na Praze 7 – Holešovicích.
Praha 7, Praha

Radava – bowling v centru Prahy

Bowling Radava je jedno z největších bowlingových center s 12 profesionálními dráhami s vynikající dopravní dostupností odkudkoliv z Prahy.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro 8 – malý gastronomický ráj

V Praze na Letné vládne Bistru 8 majitelka, kuchařka, pekařka a cukrářka v jedné osobě. Skvělé polévky, vydatné ragů, křehce elegantní maronky, to vše dělá skvěle. Největší specialitou je ale vepřo-knedlo do ruky.
Praha 7, Praha

Crêperie U Slepé kočky pod Letnou

Creperie U Slepé Kočičky vznikla z touhy nabídnout zákazníkům tradiční francouzské palačinky a posezení v příjemné atmosféře tematicky zařízeného interiéru. Vyhlášená creperie se nachází kousek od Strossmayerova náměstí v Praze.
Praha 7, Praha

Kavárna a pražírna kávy Dos Mundos

Na pražské Letné se nachází kavárna Dos Mundos s velice originálním interiérem, kterému dominuje výrazná grafika za barem. Pohodovou atmosféru dotvářejí výlohy, jež jsou vyplněny houpačkovými systémy v červené barvě. O designovou stránku se zde zasloužil Architektonický ateliér +arch.
Praha 7, Praha

Restaurace Peperoncino

Provozujeme rodinnou restauraci se zaměřením na středomořskou kuchyni. Nabízíme výběr italských vín a denní menu.
Praha, Praha