!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Řemeslný workshop
Akce pro děti

Řemeslný workshop

Kdy 29. srpen 2020 9:00 - 17:00
Řemeslný jarmark, kde více než polovina prodávajících má dílnu pro veřejnost. Zaplatíte pouze poplatek za použitý materiál a odnesete si domů vlastnoruční výrobek! Doprovodným programem je sousedský festival Zažít město jinak a zábavně-vzdělávací tvořivé dílny Nemáme PLANetu B.
Řemeslný workshop navazuje na tradici šperkařských workshopů, tentokrát dílny nejsou zaměřené na výrobu šperků, ale ke koupi se jich pár také najde..

ZATO si budete moci namalovat tričko, tašku, slepit přáníčka, záložky do knihy nebo letadélko, uvázat čínské uzly, namalovat skleněné talíře, sklenice, porcelánové hrnečky nebo hedvábné šály a šátky, drátkovat, vyrobit si mozaiku, uplstit podtácek, vyrobit si vlastní razítko.

Dílny mají různé stupně obtížnosti, vhodné jak pro děti tak pro zkušené rukodělce a výtvarníky.
Nakupovat budete moci autorské oblečení, kabelky, tašky i taštičky patchworkové, tkané, háčkované, keramiku, malované sklo, drátkované svícny, dekorace, kované předměty..

Samozřejmostí je prodej materiálu - korálky a komponenty, vlna, jehly, filc, fimo, akrylové barvy, štětce, drátky a nářadí.  

Občerstvení opět lákavé - slané koláče, záviny, muffiny, ...
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 5. 2020
9.6.
30.9.
Antonín Kašpar - Totemy a meditační sloupy

Antonín Kašpar - Totemy a meditační sloupy

Volyně, Jižní Čechy
7.7.
Loutky na plovárně 2021

Loutky na plovárně 2021

Volyně, Jižní Čechy
3.7.
Letopruhy

Letopruhy

Volyně, Jižní Čechy
25.6.
Wohnout

Wohnout

Volyně, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí