Úvod > Kalendář akcí > Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Relaxační víkend s jemnou jógou na Šumavě

Kdy 21. červen 2019 15:00 - 23. červen 2019 13:00 Sportovní akce
Dopřejte si víkend, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe. Přijeďte na relaxační víkend s jógou, v komorním jógovém kruhu budete relaxovat a čerpat energii.
V průběhu víkendu vás čekají 4 lekce jógy o délce 1,5 hod.. Budete pracovat se svým tělem, budete objevovat svůj dech, nahlédnete pod pokličku jógové energetiky, ponoříte se do prostoru svého těla i mysli.

Víkend vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. "jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy. Maximální počet účastníků je 12. Ubytování i lekce jógy jsou v krásném hotelu Nebespán, který je umístěný přímo na historickém náměstí v Kašperských Horách, v srdci Šumavy. V hotelu je vynikající restaurace na Šumavě (TOP 10 na Grandrestaurant.cz), a cukrárna s vlastní cukrářskou výrobou.Můžete se ubytovat buď v luxusních dvojlůžkových pokojích, nebo ve velkorysých apartmá Součástí pobytu je bohatá snídaně s domácími produkty a výborná polopenze. K relaxaci slouží uzavřená zahrada.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 4. 2019
26.10.
28.10.
Filmové Kašperské Hory

Filmové Kašperské Hory

Kašperské Hory, Šumava
9.11.
(Nejen) sametové vzpomínání

(Nejen) sametové vzpomínání

Kašperské Hory, Šumava
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
1.8.
31.10.
Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Žihobce, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí