!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Relaxační pobyt s jemnou jógou a raw pečením na Šumavě
jóga víkend na Šumavě
"> jóga víkend na Šumavě "> jóga víkend na Šumavě "> jóga víkend na Šumavě "> jóga víkend na Šumavě "> jóga víkend na Šumavě
9.10.
11.10.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Relaxační pobyt s jemnou jógou a raw pečením na Šumavě

Kdy 9. říjen 2020 17:0011. říjen 2020 12:00
Dopřejte si relaxační víkendový pobyt, ještě než přijdou podzimní plískanice. Postaráme se o váš program i pohodlí. V průběhu víkendu nabídneme 3 lekce jemné jógy zaměřené na partie těla, které nás trápí nejčastěji a ranní půlhodinka s čchi-kungem. Čeká vás také raw pečení s naší cukrářkou.
Připravili jsme pro vás další tentokrát podzimní termín úžasného relaxačního pobytu s jógou od 9.-11.10.2020. Šumava bude už krásně barevná. V komorním kruhu (max. 10 lidí) budete mít příležitost relaxovat a čerpat energii.
Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni začínajícího podzimu. Budete mít čas a prostor jen sami pro sebe, a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi a běžný život. V případě příznivého počasí je možnost vychutnat si i jógové lekce pod širým nebem na zahradě hotelu. V průběhu víkendu vás čekají 3 lekce jemné jógy zaměřené na partie těla, které nás trápí nejčastěji a ranní půlhodinka s čchi-kungem (tradiční čínské cvičení pro zdraví).

V milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán se můžete těšit na pohodlí 4* rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, luxusní domácí zákusky, infrasaunu, soukromou zahradu a lelkování nad šálkem výběrové kávy. Nově vás čeká také inspirativní hodinka s naší cukrářkou Veronikou, která si pro vás připravila raw dezert. 

Víkend vede zkušená trenérka jógy, tai-chi a čchi-kungu Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy, i když předchozí jógová praxe je vítána.

V průběhu víkendu vás Romana provede celkem 3 lekcemi: 
1. lekce pátek 18:00 – 19:30h
Večerní jóga pro spokojená záda a volný krk
Sobota 10:00 – 11:00h
Inspirace pro raw sladkosti s cukrářkou Veronikou – vyzkoušíte si některý z oblíbených receptů
2. lekce sobota 17:00 – 18:30h
Podvečení jóga pro posílení středu těla
3. lekce neděle 8:00 – 9:15h
Ranní jóga pro svobodná ramena a hrudník

Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Veroniky, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky. K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí našeho hotelu (k dispozici velká zahrada) a nedotčená šumavská příroda v okolí….
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 9. 2020
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
16.1.
17.1.
Zadovská 30

Zadovská 30

Stachy, Jižní Čechy
31.10.
Zamykání hradu Velhartice

Zamykání hradu Velhartice

Velhartice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí