Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Relaxační pobyt nejen pro seniory v penzionu Javorník
Společenské akce

Relaxační pobyt nejen pro seniory v penzionu Javorník

Čeká vás perličková koupel, aromatická masáž zad a šíje a zdravý pohyb na čerstvém vzduchu Valašska. 3 dny plné pohybu a odpočinku pro dvě osoby s polopenzí za akční cenu.
Penzion Javorník Štítná nabízí relaxační pobyty zaměřené na pohyb a odpočinek v našem relaxcentru. Jedná se o pobyty od pondělí do středy, s polopenzí a relaxačními procedurami. Neváhejte a přijeďte rozhýbat tělo na běžkách nebo procházkách po zasněžených kopcích Bílých Karpat.

Obsah balíčku relaxačního pobytu: ubytování na 3dny (2noci) v pokoji s vlastním soc. zařízením pro dvě osoby, TV a wifi připojení ZDARMA. 2x polopenze pro dvě osoby, 2x 20 min. perličková vana pro dvě osoby (každá osoba 1x), 2x 30 min. částečná masáž zad a šíje pro 2 osoby (každá osoba 1x).

Provozovatel

Penzion Javorník Štítná nad Vláří

Štítná 414
763 33 Štítná nad Vláří-Popov
Tel.:
+420 737 669 907
Email:
marie.tomankova@a...
Email:
relax@javor-st.cz
WWW:
penzionjavornik.j...
GPS:
49,067060 17,981605
 
 

Vstupné

Cena: 2 420 Kč

Poznámka:Obsah balíčku relaxačního pobytu: ubytování na 3dny(2noci) v pokoji s vlastním soc. zařízením pro dvě osoby, TV a wifi připojení ZDARMA. 2x polopenze pro dvě osoby, 2x 20 min. perličková vana pro dvě osoby (každá osoba 1x), 2x 30 min. částečná masáž zad a šíje pro 2 osoby (každá osoba 1x).

 

Časová náročnost

72,0 hodin

 
 

World Beatles Show

Kapela The Backwards – World Beatles Show ze Slovenska je jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě.
Luhačovice, Zlínský kraj

S čerty nejsou žádné žerty

Metropolitní divadlo Praha.
Luhačovice, Zlínský kraj

Taneční večer – kapela SwingShower

SwingShower je mladá swingová kapela ze Zlínska, hraje taneční jazz a swing.
Luhačovice, Zlínský kraj

Vánoční výstava v Galerii Mariette ve Vizovicích

Galerie Mariette sídlící v předzámčí zámku Vizovice otevřela svou každoroční Vánoční výstavu a široké veřejnosti prezentuje ve dvou výstavních sálech um tradiční české výroby foukaných skleněných vánočních ozdob. Výstavu můžete navštívit do 23. prosince.
Vizovice, Zlínský kraj

Odpočinek v prostředí Bílých Karpat

Zveme vás k odpočinkovému, rekondičnímu a relaxačnímu pobytu pro ženy i muže všech věkových kategorií s využitím služeb našeho zařízení v průběhu celého roku. Ubytování v chatě Gizela v krásném tichém prostředí.
Štítná nad Vláří-Popov, Zlínský kraj

Ekofarma Javorník ve Štítné nad Vláří

Ekofarma Javorník ve Štítné nad Vláří na Zlínsku získala v roce 2016 titul Nejlepší sedlák roku. Vznikla v roce 1996 a dnes nemá mezi ekozemědělci v naší zemi obdobu. Jako jediná v celé republice nabízí v bio kvalitě i hermelín.
Štítná nad Vláří-Popov, Zlínský kraj

Přírodní rezervace Lazy

Přírodní rezervaci Lazy tvoří květnatá bělokarpatská louka s prameništi a mokřady v rozsáhlém komplexu jednosečných luk na údolním svahu Vláry pod vrchem Pláňava (598 m). Rozptýlená zeleň včetně solitérních stromů je i uvnitř plochy chráněného území, což způsobuje značnou členitost terénu.
Brumov-Bylnice, Zlínský kraj

Do Brumova na židovský hřbitov i za dalekými výhledy

Nedaleko náměstí v Brumově, cca 2 km severním směrem se nachází Brumovský židovský hřbitov, který je od roku 1964 zapsán do seznamu národních kulturních památek.
Brumov-Bylnice, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Javorník Štítná nad Vláří

Ozdravné a rehabilitační procedury, posilovnu, stolní tenis a mnoho dalších aktivit, včetně ubytování v penzionu Javorník Štítná a Chatě Gizela, nabízí Rekreační zařízení Javorník ve Štítné nad Vláří.
Štítná nad Vláří-Popov, Zlínský kraj

Rekreační zařízení Hájenka – ubytování v Bylnici na Valašsku

Rekreační zařízení Hájenka se nachází v překrásném horském prostředí Bílých Karpat, v neobyčejně přitažlivé krajině s bohatstvím přírodních krás Jižního Valašska, nedaleko státní hranice se Slovenskem. Město Brumov-Bylnice, na jehož území se Hájenka nachází, nabízí sportovní i kulturní vyžití.
Brumov-Bylnice, Zlínský kraj

Pivovar Hrádek ve Slavčíně na Zlínsku

Pivovar navazuje na tradici výroby piva ve Slavičíně, která zde fungovala od 15. století, avšak zanikla v předválečném období. Z historického hlediska je tedy znovuobnovení výroby piva roku 2013 ve Slavičíně navázáním na tradiční výrobu, která zde měla své místo.
Slavičín, Zlínský kraj

Restaurace Zámek Slavičín

Restaurace Zámek se nachází v samotném centru města Slavičína nedaleko Horního náměstí. Nachází se v prostorách barokního zámku, který je doménou města. Zámek je obklopen krásným zámeckým parkem, který poskytuje příležitost k procházkám, ale také nabízí kulturní a sportovní vyžití.
Slavičín, Zlínský kraj