Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Relaxace i zábava na Dnech domácího cestovního ruchu v Poděbradech
Festivaly

Relaxace i zábava na Dnech domácího cestovního ruchu v Poděbradech

Dny domácího cestovního ruchu tvoří seriál čtyř velkých akcí, během kterých představuje agentura CzechTourism zajímavé nabídky trávení volného času v Česku. Třetí díl proběhne 29. srpna 2010 v Lázeňském parku v Poděbradech v duchu hesla „Lázeňská dovolená v Česku – to letí!" Lidé se tu mohou se specialisty poradit, jak pečovat o své zdraví a mnohé z nabízených léčebných procedur si hned na místě vyzkoušet.
Na podiu umístěném v lázeňském parku bude od 10 do 18 hodin probíhat celodenní program plný hudby, soutěží a mluveného slova. Ke stanovišti Kudy z nudy si lidé mohou přijít pro inspiraci na lázeňskou dovolenou kdekoli v Česku. Návštěvníci budou moci také vyhrát zajímavé ceny od portálu Kudy z nudy a jeho partnerů. Připraveny jsou i speciální dětské kvízy, takže soutěžit a vyhrát mohou nejen dospělí. Každý účastník si pak odnese speciální slevovou knížku, která mu umožní návštěvu vybraných lázeňských provozů za zvýhodněnou cenu Program na podiu: 

10:00-10:15 Přivítání
10:15-10:45 Karel Kahovec
11:00-11:30 Klára (ex Holki)
12:00-13:00 Rangers
13:30-14:00 Petra Černocká
14:30-15:30 Eva Pilarová
16:00-16:30 Pavel Vítek
17:00-17:30 Jakub Smolík
17:30-18:00 Rozloučení

    Dny domácího cestovního ruchu mají za cíl představit veřejnosti možnosti aktivního trávení volného času v Česku a zábavnou formou jim prezentovat turistické nabídky v oblasti zážitkové, poznávací a aktivní dovolené, lázeňství a české gastronomie. Akce jsou součástí kampaně Dovolená v Česku – to letí, která je spolufinancována Evropským fondem pro regionální rozvoj.   Podrobný program včetně seznamu zúčastněných lázní a organizací najdete na www.toleti.cz

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady 2023

Poslední prázdninový víkend bude v lázeňském městě Poděbrady patřit především všem fanouškům filmové a hudební tvorby .Festival filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady.
Poděbrady, Středočeský kraj

Tomáš Predka – Obvody a výboje

Výstava Obvody a výboje nabízí výběr z aktuální malířské tvorby Tomáše Predky.
Poděbrady, Středočeský kraj

Poděbradský triatlon 2023

Poděbradský triatlon představí dne 21. 5. 2023 již 32. ročník, a to po loňské úspěšné premiéře opět pod taktovkou organizačního týmu Topsports!
Poděbrady, Středočeský kraj

Slavnostní zahájení lázeňské sezony 2023 v Poděbradech

Zažijte nejen relax při procedurách, ale také program na lázeňské kolonádě v Poděbradech.
Poděbrady, Středočeský kraj

Poděbradský ostrov – znovuobjevené výletní místo

Po více než 40 letech zpřístupnily Poděbrady ostrov na Labi mezi zdymadlem a vodní elektrárnou, který se nachází pod zámkem v centru města. Ostrov dříve býval místem promenád a cílem procházek lázeňských hostů.
Poděbrady, Středočeský kraj

Památník krále Jiřího z Poděbrad na Zámku Poděbrady

Památník krále Jiřího z Poděbrad byl znovuotevřen po náročné rekonstrukci. Prezentovány jsou tu nově dějinné události související s českým králem Jiřím z Poděbrad, jeho mírovými snahami a životem ve středověku na Poděbradsku.
Poděbrady, Středočeský kraj

Dětský orloj v Poděbradech

Dětský orloj v Poděbradech, který je umístěn u vstupu na kolonádu z náměstí Krále Jiřího naproti soše T.G. Masaryka, vytvořila výtvarnice Lucie Seifertová. Střecha orloje je celá z mědi a jsou v ní umístěny čtvery kulaté hodiny.
Poděbrady, Středočeský kraj

Lázně v pivovaru Poděbrady

Lázně v pivovaru Poděbrady se nachází přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách, kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Díky masivnímu zdivu a důmyslnosti našich předků dýchne genius loci tohoto místa na každého návštěvníka.
Poděbrady, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro a Grill Sotto Ponte v Poděbradech

Kořeny moderního bistra sahají až do roku 2008, kdy na pravém břehu řeky Labe poprvé otevřeli rodinnou italskou restauraci. V roce 2016 na základech právě této restaurace vznikl originální koncept Bistro & Grill Sotto Ponte.
Poděbrady, Středočeský kraj

Káva Poděbrady

Jsme česká pražírna výběrové kávy, kterou si vlastnoručně pražíme v Poděbradech. Náš život si už nedokážeme představit bez šálku dobré kávy.
Poděbrady, Středočeský kraj

Cukrárna U Reinvaldů v Poděbradech

Cukrárna U Reinvaldů je jedno z mála zařízení v Poděbradech, které zde přetrvává již od roku 1938, kdy zde založil cukrářskou výrobnu Emanuel Reinvald.
Poděbrady, Středočeský kraj

Diamant bar & club

Bar a club v centru Poděbrad.
Poděbrady, Středočeský kraj