Úvod > Kalendář akcí > Rekordně dobrý den
Indiáni
"> Indiáni "> Traper "> Park "> Rýžování "> Kids
24.9.
Přidat foto
Akce pro děti

Rekordně dobrý den

Chcete strávit příjemné odpoledne na Divokém západě a přitom se stát součástí pokusu o překonání rekordu? Pak dorazte v sobotu 24.9. k nám do West Parku!
Co vás čeká:
Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu.

Především ale všichni s napětím očekáváme pokus o překonání rekordu v rozdělávání ohně starým způsobem – tedy ocílkou a kamenem. Vyzkoušet si tento způsob rozdělávání ohně může úplně každý a stejně tak se každý může zapojit do pokusu o překonání rekordu. Veškeré potřebné vybavení rádi zapůjčíme.
Pokus o rekord proběhne ve spolupráci s agenturou Dobrý den z Pelhřimova, jejíž komisař bude také po celou dobu dohlížet na dodržování stanovených pravidel.
  
Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. Večer pak budeme pokračovat zábavou s živou hudbou, o kterou se postárá kapela Brdgrass. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00 a 16:00 hodin.

Provozovatel

West Park - živé muzeum amerického západu

Radčická 109
301 00 Plzeň 1
Tel.:
+420 606 774 491
Email:
info@westpark.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.westpark.cz
GPS:
49,755065 13,347920
 
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Rodinné vstupné: 390 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Delish

Delish

Plzeň, Plzeňský kraj
Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj