Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Řečická Traktortriáda – závody
Traktortriada
Akce pro děti

Řečická Traktortriáda – závody

5. ročník Řečické Traktortriády je závod "domadělů", veteránů a továrních traktorů.
Pro návštěvníky je každoročně připraven bohatý doprovodný program. Větší a odvážnější se mohou za doprovodu profesionálů projet a sklouznout na lanové skluzavce. Vyhledávači adrenalinu se mohou nechat povozit na velkých terénních čtyřkolkách či přímo traktorem se zkušenými řidiči. Modeláři, hobíci i profíci mohou vyzkoušet a omakat novinky z RC modelů (vrtulníky,auta,buginy atd.) a zastánci klidu radši zasednou v připravených stanech, kde si mohou vychutnat pivo a klobásku z udírny. Pro děti bude za pěkného počasí připravena zmrzlina či cukrová vata. Pro návštěvníky je dále připravena předváděcí a prodejní akce profesionálního ručního nářadí.

Provozovatel

SVAT

Řečice 33
380 01 Volfířov
Tel.:
+420 724 776 060
Email:
dvorack33@seznam.cz
WWW:
www.traktortriada.cz
GPS:
49,141225 15,334232
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Česká Kanada
Tipy na výlet:
Volfířov a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Silvestrovský výstup na Javořici

Tradiční silvestrovský výstup na Javořici.
Mrákotín, Kraj Vysočina

Živý betlém v Telči

Živý betlém tradičně zpestřuje atmosféru v Telči. Vystoupí několik desítek účinkujících v autentických kostýmech za doprovodu živé hudby.
Telč, Kraj Vysočina

Vánoční prázdniny v Telči

Vánoční koncerty v prostorách Konírny zámku. Koncerty začínají vždy v 18:00 hod. Vstupenky je možno zakoupit v IC Telč na radnici.
Telč, Kraj Vysočina

Mikuláš v Telči

Tradiční Mikulášské setkání s vystoupením dětí místních škol a školských zařízení na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči. Mikulášské rozsvícení vánočního stromu. Mikuláš v Telči. Mikuláš na náměstí Zachariáše z Hradce se koná v pátek 2. prosince.
Telč, Kraj Vysočina

Praskoleská lípa v Mrákotíně

Dutá lípa v Praskolesích nedaleko Telče na Jihlavsku je jeden z nejmohutnějších stromů v republice. Je stará zřejmě osm set let a do její dutiny se vejde i dvanáct lidí. Navrchu je ukrytá zvonička. Obvod kmene má přes 9,5 m a měří 23 m. Do dutiny se údajně vejde až 12 lidí.
Mrákotín, Kraj Vysočina

Lomy na Babí hoře – Sumrakov

Na severozápad od Telče leží městečko Mrákotín a u něho zalesněný vršek Babí hora. Lomy se nacházejí poblíž vesnice Horní Bolíkov směrem od města Studená na Telč. Jsou zde celkem tři lomy, z nichž ve dvou stále probíhá těžba.
Mrákotín, Kraj Vysočina

Naučná stezka Poznej kraj pod Javořicí

Stezka dlouhá 14 kilometrů začíná i končí v obci Studená. Stezka má dva okruhy, kratší prochází 5 zastaveními, delší všemi 9.
Studená, Jihočeský kraj

Expozice kamenictví v Mrákotíně

Muzeum kamenictví připomíná dlouhou tradici dobývání kvalitního kamene v Mrákotíně na Jihlavsku. Tradice lámání kamene se v Mrákotíně dědila po generace.
Mrákotín, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Vinná maringotka v Borovné

Mezi vysočinskými kopci na konci malebné vísky Borovná stojí Vinná maringotka. Domeček na kolech se širokou postelí, kuchyňským koutem a koupelnou, kde budete moci v pohodlí relaxovat, užívat si lahodná vína z vlastní vinotéky a hlavně kouzelnou okolní přírodu a čas pro sebe.
Borovná, Kraj Vysočina

Samoobslužný bar Koryto v Borovné u Telče

Do kmene starého smrku, který byl vysazen za císaře pána a pamatuje obě světové války, jsme vydlabali koryto. Napustili jej vodou a naplnili parádními drinky. Vzniknul samoobslužný bar, kde jste sami sobě barmanem. Jen 4 km od malebné Telče!
Borovná, Kraj Vysočina

Penzion Za Vsí Borovná u Telče

Penzion nabízí klidné, bezpečné a turisticky nepřetížené prostředí s čistou přírodou.
Borovná, Kraj Vysočina

Kozí statek Pod Křížkem

Kozí farma, která se zabývá chovem koz česká bílá krátkosrstá, a výrobou kozích sýrů a sýrů z kravského mléka.
Studená, Jihočeský kraj