Úvod > Kalendář akcí > Ratolest Fest v Praze 2020

Ratolest Fest v Praze 2020

Kdy 23. květen 2020 Akce pro děti
Plno zábavy a pohybu najdou rodiny na akci zvané Ratolest Fest, která se koná v sobotu 23. května 2020na náplavce Rašínova nábřeží. Rodinný sportovní, kulinářský, umělecký a praktický festival pro děti a jejich rodiče, kteří zde mohou načerpati inspiraci pro volný čas.
Rodinný sportovní, kulinářský, umělecký a praktický festival pro děti a jejich rodiče, kteří zde mohou načerpat inspiraci pro volný čas. Na jednom místě nabídne festival rodinám s malými i nejmenšími členitý a často netradiční program na mnoha interaktivních stanovištích.

Přivádí do jednoho bodu nabídky sportovních oddílů, táborů, školek, tělovýchovných jednot, kroužků a mnoha nadšenců, kteří se věnují práci s dětmi. Prezentuje rodinné zájezdy, dětskou módu a sportovní vybavení či bezpečnostní prvky, hřiště a sportovní areály nebo hračky i výukové pomůcky pro děti. Stimuluje estetické cítění v mnoha výtvarných, hudebních i pohybových dílnách.

Nábory malých: florbalistů, ragbistů, fotbalistů, baseballistů, lakrosistů, veslařů, softbalistů, basketbalistů, judistů, stepařů, golfistů, horolezců, hokejistů, folklórních tanečníků, jachtařů, gymnastů, volejbalistů, akrobatů na kolech, atletů, tenistů, beach volejbalistů, zápasníků, pěvců, aikidistů, šermířů, koloběžkařů, cyklistů či hráčů kolové a mnoha dalších …
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2019