Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Radonické májové slavnosti
Radonické májové slavnosti
Společenské akce

Radonické májové slavnosti

Jedná se o celodenní akci pro širokou veřejnost, s kulturním programem, ukázkami řemesel a mnoha doprovodnými akcemi. Každoročně se slavnosti konají 1.5. a program je vždy zaměřen na různá hlavní témata. Letos je to les, myslivost, rybářství a život na vesnici, doplněný bohatým programem.
Návštěvníci se mohou těšit na skvělé zabijačkové pochoutky, výstavu loveckých trofejí, či ukázky současných i historických řemesel, včetně možnosti si odzkoušet svou zručnost. Pro odvážné máme připravené vyhlídkové lety vrtulníkem, jízdy na čtyřkolkách, ale i na koni, nebo v kočáře. Akci moderují Petr Rychlý a Jaroslav Klein, zazpívat si budete moci s protagonisty muzikálu Děti ráje.

Provozovatel

Občanské sdružení NAŠE RADONICKO

Radonice 79
431 55 Radonice
Tel.:
+420 603 943 452
Tel.:
+420 732 817 726
Email:
nase.radonicko@se...
WWW:
www.naseradonicko.cz
GPS:
50,298903 13,284257
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mikulášská jízda na zámku Krásný Dvůr

V průvodu budou kráčet čerti a čertíci společně s anděly jedoucími na koních. Nejen rodiče s dětmi se mohou těšit na krásný zážitek.
Krásný Dvůr, Ústecký kraj

C.K. Masopust v Kadani 2023

Masopustní trh s programem, průvod masek.
Kadaň, Ústecký kraj

Zimní prohlídky zámku Valeč

Barokní zámek Valeč na úpatí Doupovských hor je letos opět otevřený návštěvníkům i v zimě. Spolu se vstupenkou si v Informačním centru Prádelna můžete půjčit průvodcovský text (vratná kauce 100 Kč) a s ním si sami procházet zámek libovolně dlouhou dobu.
Valeč, Karlovarský kraj

Valečský vánoční špacír

Pochod.
Valeč, Karlovarský kraj

Zřícenina kaple sv. Štěpána na Podbořansku

Zřícenina kostela stojí západně od posledních domů Chotěbudic na úbočí Dlouhého vrchu.
Krásný Dvůr, Ústecký kraj

Zámek Pětipsy na Chomutovsku

Zřícenina zámku stojí v obci Pětipsy, v současné době prochází rekonstrukcí. Předchůdcem zámku byla gotická tvrz ze 14. století. K zámku náležejí i hospodářské budovy.
Pětipsy, Ústecký kraj

Horský hotel Lesná – běžky i letní vyžití v Krušných Horách

Vychutnejte si pečlivou strojovou úpravu tratí v rovinatém terénu Leseňské pláně v 900m nadmořské výšce. Na tratě skiareálu nastoupíte u objektu horského hotelu Lesná, kde se nachází komfortní bezplatné parkoviště.
Nová Ves v Horách, Ústecký kraj

Jízda v BVP Račetice

Chcete povozit nebo zkusit řídit pásový obrněný transportér? Skvělý zážitek i skvělý dárek – to vše nyní s teamem Hra na válku. Zažijte adrenalin na našich atrakcích!
Račetice, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Střelnice Kadaň – uzavřeno

Restaurace Střelnice na vás zapůsobí příjemným prostředím, profesionálním personálem a možností výběru z našich českých jídel. V letních dnech můžete relaxovat s přáteli na zahrádce pod letitými kaštany a nechat své ratolesti dovádět v dětském koutku.
Kadaň, Ústecký kraj

Penzion a restaurant Bílý Beránek Kadaň

Penzion Bílý Beránek se nachází v historickém centru královského města Kadaň, 220 metrů od hlavního náměstí. Návštěvníci královského města zde naleznou nejen klidné ubytování, ale také skvělou kuchyni.
Kadaň, Ústecký kraj

Penzion Anubis v Kadani

Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí rodinných domků v blízkosti historického centra města. Penzion je nově zrekonstruován, aby mohl nabídnout hostům komfortní a velice útulné ubytování.
Kadaň, Ústecký kraj

Hotel Split Kadaň – moderní ubytování na úpatí Krušných hor

Hotel Split se nachází ve starobylém královském městě Kadaň, ležícím na předělu mezi Krušnými horami a Doupovskými vrchy. Hotel Split se nachází v klidném, příjemném přírodním prostředí přímo u řeky Ohře.
Kadaň, Ústecký kraj