Úvod > Kalendář akcí > Radegast den 2022 v Nošovicích – 52 let hořkosti
Radegast den 2022 v Nošovicích – 52 let hořkosti
"> "> "> "> ">
27.8.
Přidat foto
Festivaly

Radegast den 2022 v Nošovicích – 52 let hořkosti

Přijďte se bavit a slavit s Radegastem! 27. srpna 2022 do Pivovaru Nošovice. Oslavíme 52 let od uvaření první várky piva Radegast.

Hořké čekání je u konce. Radegast den 2022 proběhne opět v Pivovaru Radegast v Nošovicích. Návštěvníky čeká nový areál vedle pivovaru, bohatá hudební nabídka v čele s kapelami Nazareth (UK), Škwor či Buty, pestrý doprovodný program a kompletní chuťová paleta hořkých piv Radegast. Slavnosti se uskuteční v sobotu 27. srpna 2022 od 11 hodin.

Megahity „Love Hurts“ nebo „Dream On“ se rozezní v Nošovicích. Na slavnostech Pivovaru Radegast zahraje světoznámá hardrocková kapela Nazareth. Silný hudební program doplní české kapely Škwor, Buty, Mig 21, Kaczi nebo Úspěch. Moderátorského řemesla se chopí herec Vladimír Polák.

Nepostradatelným a správně hořkým pilířem akce Radegast den 2022 bude pivovarské řemeslo nošovických sládků. Čepovat se bude světlý ležák Radegast Ryze Hořká 12, výčepní pivo Radegast Rázná 10 či nejvíce hořké pivo v historii pivovaru Radegast Ratar. Exkluzivně na této akci bude na čepu také první svrchně kvašené pivo nošovického pivovaru Radegast ROG IPA. Lidé si navíc vyzkouší školu čepování pod odborným dohledem výčepních mistrů nebo si vychutnají čepované pivo do skla ve speciálním stanu.

Pestrý hudební a pivní program Radegast dne 2022, který nabídne zábavu nejen pro pravé chlapy, doplní adrenalinové aktivity a bohatá nabídka jídel, jako jsou steaky, burgery, kýta na ohni, či trhané maso. „Obrovským zážitkem bude sjezd na ocelovém laně Radegast ZIPLINE, otevřeme Zónu pro opravdové borce, ukážeme v akci nejlepší dřevorubce. Návštěvníci se také vydají na prohlídky pivovaru. Hudební i doprovodný program startuje již v 11 hodin,“ představuje aktivity Josef Jalůvka, manažer značky Radegast.

Návštěvníci mohou počítat s autobusovou kyvadlovou dopravou z Frýdku-Místku. Dostatek parkovacích míst nabídne areál Hyundai spolu s kyvadlovou autobusovou dopravou do areálu pivních slavností.

Vstupenka na akci stojí 200 Kč. K zakoupení jsou i rodinné vstupné nebo Štamgast vstupenka. Prvních 3000 vstupenek obsahuje voucher na dvě piva zdarma. Každý měsíc od dubna do konání akce proběhne z již prodaných vstupenek slosování o pivní ceny.

Provozovatel

Pivovar Radegast

Nošovice 238
738 01 Nošovice
Tel.:
+420 222 710 159
Email:
pilsner@ileo.cz
Email:
info@prazdroj.cz
WWW:
www.radegast.cz
WWW:
https://www.pivom...
GPS:
49,661751 18,428156
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 
30.7.
Baška Žije

Baška Žije

Baška, Moravskoslezský kraj
30.5.
Zlatomir Fung – violoncellový recitál

Zlatomir Fung – violoncellový recitál

Ostrava, Moravskoslezský kraj
28.5.
Rebelové

Rebelové

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
29.5.
Procházka slavnými muzikály

Procházka slavnými muzikály

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Koníček Vojkovice

Minipivovar Koníček Vojkovice

Dobrá, Moravskoslezský kraj
Restaurace a minipivovar Kohutka ve Vyšních Lhotách

Restaurace a minipivovar Kohutka ve Vyšních Lhotách

Vyšní Lhoty, Moravskoslezský kraj
Chata Prašivá

Chata Prašivá

Vyšní Lhoty, Moravskoslezský kraj