Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Rabský floutek: Divadlo 100 opic – Zajíček a velká mrkvová záhada
Hudební a divadelní akce

Rabský floutek: Divadlo 100 opic – Zajíček a velká mrkvová záhada

Přijďte se svými dětmi 26. července na hrad Rabí, kde se bude hrát hudební a interaktivní představení o detektivním zajíci.
Zajíček Kuliferda pěstuje mrkev. Věřte, že se na záhonku nadře, ale dělá to rád. Jenomže jednoho dne se mrkev ztratí. Někdo ukradl zajíčkovi papání. A to se nedělá! Avšak zloděj se přepočítal, protože Kuliferda je také velký detektiv. A kupodivu – začne to pouhou mrkví a skončí záchranou celého království.

Pohádka je vhodná pro děti od 4 let. Loutková představení se při nepřízni počasí hrají v hradní konírně na nádvoří hradu. Změna programu vyhrazena!

Provozovatel

Státní hrad Rabí

Rabí 53
342 01 Rabí
Tel.:
+420 376 596 171
Email:
info@hradrabi.cz
WWW:
www.hrad-rabi.eu
GPS:
49,245447 13,541733
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Pošumaví
Tipy na výlet:
Rabí a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Snížená cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Wim Hof metody s Filipem v Sušici

Víkendový workshop s WIM HOF METODOU je určen pro všechny nadšence otužování. Naučí je, jak si osvojit správné techniky této metody a jaké jsou její benefity v každodenním životě.
Sušice, Plzeňský kraj

Nebíčko a peklíčko na Rabí

Svátek sv. Mikuláše na hradě Rabí.
Rabí, Plzeňský kraj

Vánoce na hradě Rabí

Vánoční náladu podtrhne středověká hudba a koledy v podání plzeňské skupiny Gutta.
Rabí, Plzeňský kraj

Zimní prohlídky hradu Kašperk

V termínu 28. 12. až 1. 1. otevře brány návštěvníkům hrad Kašperk. Během sváteční otevírací doby vždy od 10 do 16:30 hodin se tradičně konají speciální komentované prohlídky hradu.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

České řeky s Povodou – Otava za 7 dní

S Povodou na vodě budete v pohodě nejenom na lodích. Naši průvodci se o vás postarají na vodě i na souši, ve dne i v noci. Kdo s námi pojede, zajisté nebude litovat. Nováčky naučíme pádlovat, zkušené přiučíme různým trikům. S námi poznáte krásy českých řek.
Sušice, Plzeňský kraj

Lodní servis Strakonice – půjčovna lodí a raftů na Otavě

Lodní servis Strakonice půjčuje na řece Otavě plastové kánoe, rafty a vodácké vybavení s dopravou do šesti nástupních a výstupních míst. Výdejna lodí se nachází v Sušici přímo u řeky (ř. km 89,5). Přijeďte za nevšedními zážitky a dobrodružstvím!
Sušice, Plzeňský kraj

Bike X Zone Sušice

Sušice je v komunitě bikerů známá díky závodu Enduro X Räce, proto zde vznikl ambiciozní projekt Bike X Zone, jehož hlavním cílem je, aby se toto místo stalo oblíbenou destinací všech nadšených cyklistů.
Sušice, Plzeňský kraj

Půjčovna lodí Otava – jízda na kánoi, raftu či kajaku krajinou Šumavy

Pojďte se projet na kánoi, raftu nebo kajaku krásnou šumavskou krajinou. Nabízíme pronájem kanoí, kajaků, raftů a dalšího vodáckého vybavení. Vzhledem k nově postavené cyklostezce jsme otevřeli půjčovnu kolečkových bruslí.
Sušice, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pension u sovy

Rodinný pension u sovy poskytuje stylové ubytování ve městě Sušice, nazývané také jako brána Šumavy.
Sušice, Plzeňský kraj

Sport Hotel Pekárna Sušice

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v královském městě Sušice – to vše je Sport Hotel Pekárna. Hotel obohatil město Sušici o nové možnosti dobrého ubytování, kvalitního stravování i o různé zábavné a sportovní činnosti.
Sušice, Plzeňský kraj

Pivovar U Švelchů v Sušici

V sušickém pivovaru U Švelchů můžete ochutnat Sušičák Výčepní, Nuželický Ležák, Polotmavý Ležák nebo Pšeničný ležák. Pivo je také možno zakoupit lahvové.
Sušice, Plzeňský kraj

Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta je útulný hotel v centru města Sušice, které bývá právem nazýváno Bránou Šumavy. K provozu hotelu patří restaurace, kavárna a recepce s non-stop provozem.
Sušice, Plzeňský kraj