Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > R.I.P. Korunní 106
R.I.P. Korunní 106
Hudební a divadelní akce

R.I.P. Korunní 106

Franke, Jag Kiranmay, Charly, S-Bisch, WSKS, Frock, Chuckebono Sws, S3fko, Collin, Tomas Vincent, Broda, Marty, MC Dawe, Erikk.
Zveme všechny kdo s námi prožili 3 roky plné koncertů, parties nebo performancí v klubu HooDoo na adrese Korunní 106, na poslední undergroundovej mejdan na Vinohradech.. Pokud by někoho napadl nějaký prostor který by byl pro pokračování HooDoo adekvátní, budeme vděčni za jakoukoliv informaci! Večer plný stylů, přátelsky ponuré atmosféry a rakviček.

Provozovatel

HooDoo club

Korunní 106
120 00 Praha 10
Tel.:
+420 725 543 660
Email:
hoodooclub@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,075353 14,458346
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 
 
 

Kurz čínské medicíny

V každém ročním období jsme náchylní k různým fyzickým a psychickým nerovnováhám. Každé roční období má svůj vlastní rytmus, který bychom měli respektovat, abychom zůstali zdraví. Tradiční čínská medicína nám poskytuje vysvětlení, se kterým vás v průběhu tohoto kurzu seznámím.
Praha 3, Praha

Komentovaná prohlídka kostela sv. Václava

Komentovaná prohlídka kostela sv. Václava v pražských Vršovicích z cyklu Skvosty sakrální architektury.
Praha 10, Praha

Otevřená Kolbenova vila – interaktivní prohlídka s komiksem a únikovkou

Zážitková jubilejní výstava u příležitosti 160 let od narození přiblíží fascinující příběh Emila Kolbena. Poprvé se otevírá příležitost navštívit jeho „červenou vilu” v Praze na Vinohradech a seznámit se formou oživlého komiksu s prvky únikové hry s významným českým inovátorem a podnikatelem.
Praha 10, Praha

Komentovaná prohlídka Husova sboru v pražských Vinohradech

Nedaleko nádherného kostela od architekta Plečnika, s kterým jsme se seznámili při první vycházce cyklu za sakrální architekturou, byla postavena další moderní církevní stavba. Jejím autorem je neméně proslulý architekt Pavel Janák.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Potápění pro začátečníky i pokročilé v Dive Centru Praha

Škola potápění, výlety, zájezdy, expedice, potápění v řekách, jezerech. Již od roku 1996 poskytujeme služby v oblasti individuálních i skupinových kurzů potápění, potápěčských zájezdů, expedic a firemních akcí na zakázku.
Praha, Praha

Výtvarné a kreativní kurzy pro děti a dospělé

Dílna K16 je mutlifunkční prostor s galerií a obchodem, který pořádá pravidelné kreativní kurzy pro děti a dospělé.
Praha 3, Praha

Klub HSCP – dechové cvičení, sebeobrana a meditace

Klub HSCP v pražských Vršovicích nabízí unikátní individuální a skupinové cvičení sebeobrany Hapkido, efektivní úpravu postavy reálnou cestou, dechové cvičení a meditace.
Praha 10, Praha

Bombardování Prahy – úniková hra

Vstupte do historie a zažijte bombardování Prahy 14. února 1945 v reálném historickém protileteckém krytu. Setkejte se s dobovým hrdinou, který Vás přenese v čase do konce 2. světové války do míst, která skutečně z neznámých důvodů bombardovalo 62 amerických letadel B-17.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vinohradský pivovar

Pivovar byl založen už v roce 1893, kdy Královské Vinohrady nepatřily k Praze a byly jedním z největších českých měst. Vařila se tu klasická česká piva, včetně Velkopražské 12 a černého ležáku.
Praha, Praha

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.
Praha 2, Praha

Pražské řeznictví – tradice a kvalita

Pražské řeznictví si vzalo za cíl poskytovat rozmanitou nabídku kvalitního masa, uzenin, sýrů a dalších specialit, které se stanou základem pro úspěch v kuchyni.
Praha 3, Praha

Avocado Bistro & Bar na Vinohradech

Naše druhá pobočka Avocado Bistro zaměřená na krásné prostředí a navíc i koktejly a skvělé jídlo. Prostor o kapacitě 40 míst, obklopený květinovou džunglí. Zastavte se na poké bowl, avokádové toast, hovězí burrito s guacamole.
Praha 3, Praha