Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Puzzle Room slaví 1. narozeniny 50% slevou
Společenské akce

Puzzle Room slaví 1. narozeniny 50% slevou

1.11. to bude 1 rok, co jsme pro váš otevřeli Puzzle Room. A jelikož k narozeninám patří dárky, jeden tu pro vás máme – 50% slevu na všechny naše hry.
Speciální narozeninová cena je: 500 Kč pro 2 hráče (běžná cena 1000 Kč), 600 Kč pro 3-5 hráčů (běžná cena 1200 Kč), 700 Kč pro 6-7 hráčů (běžná cena 1400 Kč, platí pouze ve hře Tajný agent).

PUZZLE ROOM je jedinečně atmosferická úniková hra. Tým 2-7 lidí se běhěm ní musí pokusit uniknout z místnosti plné zapeklitých úkolů, zamčených beden, falešných stop a podivných zvuků. A na všechno má jen 60 minut...

Díky našim hrám se můžete přenést do 16. století a zapátrat po šému v Golemově skrýši, procestovat minulost a budoucnost díky Stroji času nebo se převtělit ve špiona ve hře Tajný agent.

Najdete nás v Čechově ulici 10 na Letné (Golemova skrýš I. a II., Stroj času) a v Senovážné 8 kousek od náměstí Republiky (Tajný agent).

Hra neklade nároky na fyzickou kondici.

Hudba: Kolektivní Halucinace a Jan Váňa

Únorový večer, poetické texty snoubící se s jemnou kytarovou hudbou a náznaky elektroniky, které vám vyrvou pevnou půdu z pod nohou.
Praha 1, Praha

Nedopečený koláček a sladká dílnička

Dopečená pohádka o nedopečeném koláčku.
Praha 1, Praha

Jitka Uhříčková Showcase

Showcase inspirativních imaginativních světů neobyčejné mladé umělkyně a první přednáška ze světa herního průmyslu v roce 2023 je tady!
Praha 1, Praha

Slavnostní benefiční koncert u příležitosti nedožitých 90. narozenin Olgy Havlové

Slavnostní benefiční koncert u příležitosti nedožitých 90. narozenin Olgy Havlové pořádá Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a SILOU HLASU, z.s.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Jan Čejka Gallery

Originálně pojatý prostor je situován v kulturním kampusu Filosofické fakulty v centru Prahy. Galerie má ambici stmelovat výrazné talenty, studentskou komunitu a veřejnost s již etablovanými umělci, teoretiky a sběrateli.
Praha 1, Praha

Kampus Hybernská

Kampus Hybernská je komplex domů a dvůr v Hybernské ulici č. 4, kde se setkává kreativita, umění, inovace a akademický svět. Probíhají zde přednášky, performance, koncerty, výstavy, projekce, diskuze a další akce pro širokou veřejnost.
Praha 1, Praha

Návštěvnické centrum ČNB

Návštěvnické centrum ČNB představuje svět peněz a ekonomiky pro celou rodinu. Expozice a programy České národní banky vás provedou historií a současností naší měny.
Praha 1, Praha

Česká národní banka a její historická budova v Praze

Budova vznikala podle projektu Františka Roitha v letech 1935-42 původně pro Živnostenskou banku. Pětipatrová stavba působí svou frontou do ulice Na Příkopě přímo monumentálně.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Sensa v Senovážné ulici

Sensa Fine Food Bistro je dostatečně elegantní na důležité pracovní schůzky a zároveň ideálně neformální pro posezení s přáteli. Ochutnejte třeba grilovanou chobotnici s pastinákovým pyré nebo Gyoza dim sum knedlíčky s pomerančovou omáčkou.
Praha 1, Praha

Boho hotel Prague

Luxusní hotel Boho, který se umístil na pátem místě v žebříčku 25 nejoblíbenějších hotelů světa podle cestovatelského portálu Tripadvisor, se nachází v centru historického města Prahy a zaslouží si vaši pozornost.
Praha 1, Praha

Hotel The Julius Prague

Na Senovážném náměstí se v budově bývalé Investiční a poštovní banky nachází hotel The Julius Prague, patřící pod skupinu Julius Meinl. Hotel splňuje podmínky tzv. udržitelného ubytování a disponuje jak standardními superior pokoji, tak luxusními ateliérovými apartmány.
Praha 1, Praha

Hotel Andaz Prague

V místech bývalého Cukrovarnického paláce na Senovážném náměstí se nachází 5hvězdičkový hotel Andaz Prague. Luxusní hotel o 176 pokojích je součástí hotelového řetězce Hyatt – Praha se stala pátým evropským městem, kam tato renomovaná síť zavítala.
Praha 1, Praha