Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > První narozeninový mejdlo Kašpárka v Rohlíku v Kolíně
První narozeninový mejdlo Kašpárka v Rohlíku v Kolíně
Festivaly

První narozeninový mejdlo Kašpárka v Rohlíku v Kolíně

Kašpárek v rohlíku slaví 10 let a spolu s městem Kolín pořádá první narozeninový mejdan pro malé i velké na krásném Kmochově ostrově na Labi.
Můžete se těšit na koncert Kašpárka s Tonyou Graves, dále mistra loopingu En.Drua a jeho parťáka Jena Hovorku, střeleného DJ Mardošu či divadlo U plotny s představením Vokoňovi. Stejně tak si budete moci užívat a jenom tak se válet v postelích pod širým nebem nebo poslouchat čtení pohádek a k tomu všemu prolejzat ostrov plný bejbypankových atrakcí a udělátek.

Program je na celé odpoledne a jako dárek od města Kolín mají děti vstup zdarma! Startujeme ve 12,30 hodin.

Jak se k nám dostanete?
Osobáčkem ze směru Praha Masarykovo nádraží, vystupte ve stanici Kolín zastávka a odtud šup přes lávku rovnou na ostrov. Může to být tak dvěsta třista kroků, záleží na tom, jak velké máte boty. Jedete z druhé strany od Kutné Hory? Vystupte si také ve stanici Kolín zastávka.

Provozovatel

Kašpárek v Rohlíku

Kmochův Ostrov
280 02 Kolín
Tel.:
+420 777 122 621
Email:
sarka@bejbypank.cz
Email:
sarka.petruzelova...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.bejbypank.cz
GPS:
50,032636 15,194410
 
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

Snížená cena: 350 Kč

Poznámka:VSTUPNÉ: • dospělí v předprodeji: 350 Kč • dospělí na místě: 400 Kč • díky městu Kolín děti neplatí!

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Pod křídly Vánoc – koncert Patrika Stoupy

České i zahraniční vánoční melodie zazní v kolínském Městském společenském domě v podání zpěváka a skladatele Patrika Stoupy a jeho kapely.
Kolín, Středočeský kraj

7 zastavení u kolínských betlémů

Zobrazení scény narození Ježíška a Svaté rodiny neodmyslitelně patří k vánocům a betlémy v různých velikostech a provedeních si můžete prohlédnout i v Kolíně.
Kolín, Středočeský kraj

Rozsvícení vánočního stromu v Kolíně

O první adventní neděli dne 27. listopadu rozsvítíme na Karlově náměstí v Kolíně vánoční strom.
Kolín, Středočeský kraj

Adventní neděle v Kolíně

Využijte předvánočních dní k návštěvě královského města Kolína. Sváteční náladu navodí řada akcí, které město připravilo.
Kolín, Středočeský kraj

Bosá stezka v Kolíně

Stezka dlouhá cca 40 metrů dává návštěvníkům možnost vyzkoušet si bosou chůzi po různých druzích povrchu, například v písku, štěrku, dřevu či slámě. Prostor bosé stezky doplňují lavičky a informační tabule o bosé chůzi.
Kolín, Středočeský kraj

Pomník medvědům od Kolína

Pomník Medvědům od Kolína patří známým postavičkám z kresleného filmu „Potkali se u Kolína“ režiséra Břetislava Pojara z roku 1965. Autorem pomníku, který tvoří dva velké balvany a reliéf obou medvědů je kolínský výtvarník Pavel Rajdl. Nachází se u okraje lesoparku Borky na Zálabí.
Kolín, Středočeský kraj

Rozhledna Maják na Kmochově ostrově v Kolíně

Drobná stavba z roku 2015 s vyhlídkovou plošinou ve výšce 4 metry nad zemí a asi 8 metrů nad hladinou řeky Labe. Z rozhledny je omezený výhled na řeku, Masarykův most, část městské části Zálabí a severní frontu domů historického jádra města.
Kolín, Středočeský kraj

Starý židovský hřbitov v Kolíně

Starý židovský hřbitov, rozkládající se mezi ulicemi Kmochovou a Sluneční, skrývá přibližně na 1 ha přes dva a půl tisíce náhrobků. Pohřbívalo se zde až do roku 1887. Po starém židovském hřbitově v Praze je kolínský starý židovský hřbitov druhou nejvýznamnější památkou svého druhu v Čechách.
Kolín, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pension Falconi v Kolíně

Pension Falconi *** se nachází v klidné části města Kolína. Sídlí v působivé budově z 30. let 20. století v těsné blízkosti Karlova náměstí. Svou polohou nabízí hostům ideální zázemí během turistiky, obchodního jednání i rodinné dovolené.
Kolín, Středočeský kraj

Hotel Theresia Kolín

Hotel Theresia je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v historickém městě Kolín. Architektonicky zajímavě řešená budova vznikla podle návrhu architekta George F. Klisaka, který se pro tento projekt nechal inspirovat svým pobytem v New Yorku.
Kolín, Středočeský kraj

Ovocné sady Bříství – zdravé ovoce z Polabí

Na Kolínsku, v úrodném Polabí, naleznete starobylé místo, kde se pěstuje ovoce a zelenina v souladu s přírodou. Rodina Žertů zde hospodaří již od 17. století a nabízí kvalitní produkty ze sortimentu ovoce, zelenina, mošty, med, marmelády, medovinu a v sezóně samosběr jahod.
Bříství, Středočeský kraj

Hotel Chateau Kotěra – užijte si atmosféru z počátku 20. století

Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes luxusní hotel.
Ratboř, Středočeský kraj