Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Zahajení baseballové sezóny ve Zlíně
Zahajení baseballové sezóny ve Zlíně
Sportovní akce

Zahajení baseballové sezóny ve Zlíně

Hráče Baseball Clubu COBBLERS (Ševci) Zlín čeká o víkendu zahájení jejich premiérové sezony. V sobotu 12. dubna nastoupí k přátelskému derby se softballovým klubem z Otrokovic. Zápas pod záštitou České Baseballové Asociace začíná v 10 hodin na Stadionu mládeže ve Zlíně.

Připravované utkání mezi dvěma podobnými typy sportů baseball versus softball slibuje atraktivní podívanou pro fanoušky. Pro ty bude připraven také stánek s občerstvením a skvělý hudební doprovod. Sobotní derby bude zahřívacím kolem pro mladé zlínské hráče, další den je totiž čeká oficiální start sezony. Hlavní trenér Cobblers Zlín, bývalý slovenský nadhazovač a rozhodčí, Roman Meško upřesňuje nedělní program týmu: „V neděli 13. dubna začne historicky první zápas klubu Cobblers a budou se psát nové statistiky v zastoupení dětí od 6 do 10 let proti týmu Třebíč Nuclears“.

Odehrány budou dva vzájemné zápasy. Zlín si na dobrý baseball musel dlouhá léta počkat a nyní se otevírá velká příležitost jak pro zájemce o tento sport, tak pro vytvoření stálé fanouškovské základny. Hlavním cílem klubu COBBLERS je zrod nového a atraktivního typu sportu pro děti, mládež a aktivní sportovce, zároveň takto vznikají i nové možnosti sportovního, kulturního a společenského vyžití pro širokou zlínskou veřejnost. Rozvoj tohoto velkolepého sportu, příprava a výchova vlastní základny dětí a mládeže, vybudování špičkového Á týmu, kvalitní zázemí a v neposlední řadě šance vychovat úspěšné a kvalitní sportovce, to jsou nelehké úkoly, které „Ševce“ v nejbližším období čekají.

Provozovatel

Baseball Club Cobblers Zlín

Stadion mládeže
760 01 Zlín
Tel.:
+420 603 574 134
Email:
belohlavek@cobble...
GPS:
49,217640 17,697060
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Zlínsko – Luhačovicko
Město:
Zlín
Tipy na výlet:
Zlín a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

O kocouru Mikešovi s Mikulášskou nadílkou

Pohádka po které přijde Mikuláš.
Zlín, Zlínský kraj

Vánoční hvězda

Pohádka o Vánocích.
Zlín, Zlínský kraj

Dášenka čili život štěněte

Pohádka.
Zlín, Zlínský kraj

Jan Saudek Zlín 2022 – velká prodejní výstava fotografií ve Zlíně

U příležitosti otevření zcela nových prostor stálé prodejní galerie výtvarného umění Artrium ve Zlíně na ulici Štefánikova 7241 se koná velká prodejní výstava fotografií Jana Saudka, a to v době od 8.10. do 4.12.2022 v pracovních dnech od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 12 hodin.
Zlín, Zlínský kraj

Hostýnské vrchy – místo opředené bájnými pověstmi

Hostýnské vrchy s mírně zvlněnými hřebeny jsou velmi oblíbenou rekreační oblastí Východní Moravy. Milovníci turistiky a cykloturistiky si mohou vybrat z velkého množství značených stezek. Nadšenci pro houbaření či běžecké a sjezdové lyžování zde naleznou ideální terény.
Zlín, Zlínský kraj

Amenity wellness & spa Zlín

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Amenity wellness Zlín. Najdete nás v blízkosti centra Zlína, kde objevíte klidné místo k relaxaci a odpočinku. Mimo relaxace v saunovém světě, nabízíme ubytování, penzion i kavárnu... Interiér hotelu byl pečlivě vytvářen tak, aby Váš pobyt by...
Zlín, Zlínský kraj

Paintball za nejnižší ceny ve Zlíně

Jste přepracovaní, potřebujete se odreagovat nebo se chcete jen tak pobavit? Přijďte se odreagovat a bavit s přáteli k nám, zaručujeme 100% účinek!
Zlín, Zlínský kraj

Kavárna Moje dílna ve Zlíně

U nás si můžete vychutnat kávu, posedět u sklenky lahodného vína, ochutnat něco z domácího pečení a u toho tvořit. Nabízíme širokou škálu výtvarných technik – volně v otevřené dílně i v rámci kurzů.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Grilovaná kolena – špičková delikatesa restaurace U Johana

Restaurace U Johana ve Zlíně nabízí grilované speciality, saláty a zážitkovou gastronomii. Je jen málo míst, kde se člověk cítí opravdu uvolněně a dobře, naše restaurace k nim bezesporu patří.
Zlín, Zlínský kraj

Hotel Baltaci U Náhonu

Pokud chcete uniknout ruchu a hluku velkoměsta, pak rodinný Hotel Baltaci U Náhonu nacházející se 10 minut chůze od centra města Zlín, může být vaší volbou.
Zlín, Zlínský kraj

Restaurace Myslivna

Restaurace s dlouholetou tradicí ve Zlíně. Nabízí zvěřinu a českou kuchyni.
Zlín, Zlínský kraj

Comic Cone Foodtruck ve Zlíně

Máte chuť na barevné šťavnaté burgery s libovým trhaný masem od ještě barevnějšího Foodtrucku? Vydejte se do Zlína.
Zlín, Zlínský kraj