Úvod > Kalendář akcí > Společná vstupenka Chrudim – město tří muzeí
Společná vstupenka Chrudim – město tří muzeí
">
1.5.
30.9.
Přidat foto
Akce pro děti

Společná vstupenka Chrudim – město tří muzeí

Projekt sdružuje tři chrudimská muzea: Regionální muzeum v Chrudimi, Muzeum barokních soch, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi a spolupracuje s Turistickým informačním centrem města.

Projekt Chrudim – město tří muzeí sdružuje tři chrudimská muzea: Regionální muzeum v Chrudimi, Muzeum barokních soch, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi a Turistické informační centrum města. V rámci projektu byla vytvořena zvýhodněná společná vstupenka a průvodce hrou určený především pro rodiny

s dětmi s názvem "Tři klíče k chrudimskému pokladu". Po splnění všech úkolů vás dovede až k tajemnému dominikánskému pokladu. Pro školy vznikl edukační program "Poznáváme Chrudim" s dílčími programy „Za dominikánským pokladem“, „Kacafírkovo dobrodružství“ a „Příběh tesaný do kamene“.
 

Tři klíče k chrudimskému pokladu – tištěný průvodce hrou

Od 1. června je pro zájemce připravena dvoudenní společná vstupenka, která umožní za zvýhodněnou cenu jednotlivci rodině či skupině navštívit všechna tři chrudimská muzea. K této vstupence získá každý zdarma tištěný průvodce. Účastník postupuje podle mapy, plní úkoly a po návštěvě muzea získává klíč. Získá-li všechny klíče a dojde do cíle své cesty, smí odemknout chrudimský poklad a odhalit jeho tajemství.

Zvýhodněnou dvoudenní vstupenku do tří muzeí včetně průvodce hrou s honbou za pokladem lze zakoupit jen v letní sezóně od 1. června do 30. září.

Ubytování a restaurace v okolí

U Paluků

U Paluků

Chrudim, Pardubický kraj
Chrudimský pivovar Filištín

Chrudimský pivovar Filištín

Chrudim, Pardubický kraj
Penzion a PoloCafé U lávky v Chrudimi

Penzion a PoloCafé U lávky v Chrudimi

Chrudim, Pardubický kraj