!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Prohlídky dělostřelecké tvrze Bouda
Prohlídky dělostřelecké tvrze Bouda
"> ">
1.5.
31.10.
+ Přidat foto
Historické a vojenské akce

Prohlídky dělostřelecké tvrze Bouda

Kdy 1. květen 2020 – 31. říjen 2020
V roce 2020 nás můžete navštívit v měsících květnu, červnu, červenci, srpnu a září každý den, v říjnu pak o víkendech a v den státního svátku.
Prohlídky podzemí tvrze začínají v 11.00 h, 13.00 h a v 15.00 h. Mimo stanovenou dobu dle možností provozovatele a pouze po předchozí dohodě. V červenci a srpnu mohou být vstupy do podzemí častější.

Mimo stanovenou dobu dle možností provozovatele a pouze po předchozí dohodě. V červenci a srpnu mohou být vstupy do podzemí častější. V červenci a srpnu zůstává až do výstupu poslední výpravy z podzemí návštěvníkům k dispozici otevřená pokladna s prodejem literatury, občerstvení a upomínkových předmětů, tj. do cca 16.30 hodin, resp. do 17.30 hodin.

V nutných případech má provozovatel muzea právo začátek prohlídky operativně pozměnit, návštěvníci jsou vždy o této změně informováni. Informace o změnách je vyvěšena u vstupu do tvrze na viditelném místě.

Běžní turisté se vůbec nemusejí objednávat, vstupy jsou automaticky a vždy v daném čase a období. Zájezdům se doporučuje objednání návštěvy předem.

Telefon na tvrz Bouda (často je nutné využít záznamovou schránku): 777 647 114 – toto je nejspolehlivější způsob jak si v turistické sezóně i mimo ni objednat návštěvu tvrze.

Přístupové trasy: Tvrz Bouda se nachází v Pardubickém kraji, nedaleko Jablonného nad Orlicí. Přístup je po značených turistických cestách od parkoviště u Kramářovy chaty na Suchém vrchu – rozhledna a restaurace (nejkratší trasa – modrá/červená 3,2 km), ze zastávky ČD v obci Těchonín (zelená 6,5 km), ze zastávky ČD v Mladkově (červená 6 km – naučná stezka Betonová hranice), z Lichkova od stanice ČD (zelená 7 km), z náměstí v Králíkách (červená 12,5 km), z Jablonného nad Orlicí (červená 13,5 km).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 8. 2020
14.8.
15.8.
Morava Run 2021

Morava Run 2021

Dolní Morava, Východní Čechy
22.5.
Za zlatým klíčem Rokytenky

Za zlatým klíčem Rokytenky

Žamberk, Východní Čechy
13.8.
15.8.
Neratovské poutní slavnosti 2021

Neratovské poutní slavnosti 2021

Bartošovice v Orlických horách, Královéhradecko

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmán U Růčků - ubytování Červená Voda

Apartmán U Růčků - ubytování Červená Voda

Červená Voda, Východní Čechy
Kašparova chata na Adamu

Kašparova chata na Adamu

Mladkov, Východní Čechy
Penzion Ječmínek Červená Voda

Penzion Ječmínek Červená Voda

Červená Voda, Východní Čechy
Hotel Filipinum

Hotel Filipinum

Jablonné nad Orlicí, Východní Čechy