Úvod > Kalendář akcí > Prohlídky Letiště Václava Havla Praha o jarních prázdninách
odmrazování letadla
"> odmrazování letadla "> autobus pro exkurze
8.2.
28.2.
Přidat foto
Akce pro děti

Prohlídky Letiště Václava Havla Praha o jarních prázdninách

Na jarní prázdniny jsem připravili exkurze pro individuální návštěvníky i ve všední dny. Budou zaměřené na provoz letiště na ploše, abychom, nejen dětem, ukázali provoz v zimním a jarním období. Budete mít možnost vidět nové letecké společnosti, které si vybraly Prahu jako svoji cílovou destinaci .
Letiště Praha znovu ožívá . Do Prahy míří jak nové letecké společnosti, tak i ty tradiční. Také se objevují nové typy letadel. Je možné vidět velké stroje na tzv cargo letech ( nákladní lety), ale i na běžných linkách. Pokud počasí dovolí, umožňujeme návštěvníkům vystoupit z autobusu a sledovat starty a přistání několik metrů od dráhy.

Každou exkurzi doprovází zkušený průvodce, který vám odpoví na různé otázky o letadlech, leteckém provozu, ale i o odbavení cestujících, službách pro cestující apod. Exkurze nyní zaínají na Terminálu 2 , odlety, vpravo v Souvenir Shopu, kde si také můžete nakoupit různé upomínkové předměty z letiště, turistické známky, vizitky i deníky. Také zajímavé dětské knížky o letadelch a létání nebo o hasičích, kteří jsou také součástí našich prohlídek. 

V současné době se i na exkurzích dodržují stanovená epidemiologická nařízení.
Zobrazit více