Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Profesionální simulátory Formule 1
Sportovní akce

Profesionální simulátory Formule 1

Velké a malé simulátory Formule 1 s možností závodu proti sobě. Celkem 5 automobilových simulátorů v konfiguraci Formule 1 včetně vysoce pohyblivého simulátoru Formule 1.
Toužili jste někdy v televizi po Velké ceně Formule 1 změřit své síly s kamarády? Fascinovala vás při tom strategie jednotlivých týmů, kteří ji aplikovali v rádiovém spojení se svým jezdcem? Pokud ano, můžete si to vše vyzkoušet najednou až ve čtyřčlenné skupině na profesionálních simulátorech, na pražském Zličíně.

Můžete využít 50% slevu (běžná cena 1190,-Kč/30min. jízdy) na těchto simulátorech. Akce je vhodná i pro děti od 140 cm výšky. Rezervace je možná na tel. 724 512 343 nebo info@737ng.cz.

Provozovatel

Simulation of Reality, s.r.o.

Na Radosti 399
155 21 Praha 5
Tel.:
+420 724 512 343
Email:
rtopinka@gmail.com
Email:
info@737ng.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.realne-simula...
WWW:
www.letecke-simul...
GPS:
50,056041 14,279922
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 590 Kč

Snížená cena: 290 Kč

Poznámka:Cena je po slevě 50% z běžné ceny. Částka 590 Kč je za využití 30min. jízdy na velkém simulátoru Formule 1 s tříkanalovou projekcí a cena 290 Kč je částka za využití menšího simulátoru Formule 1 s jednokanálovou projekcí, který je také vhodný pro děti od 140 cm.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Betlémy 2022 – Kostel sv. Martina v Řepích

Novodobé figurky betléma neznámého původu věnoval v roce 1992 kostelu P. Wagner. Novodobé sádrové figurky z devadesátých let 20. století byly v roce 2020 nahrazeny za umělecky hodnotné, zhotovené v Itálii.
Praha 17, Praha

Peklo a povídání s Mikulášem a Andělem s nadílkou

Návštěva pekla na Hostivickém statku(u Metra Zličín) je úžasný zážitek. Při audienci u Lucifera vás čeká vážení na váze hříchů, čtení z pekelné knihy hříchů a pokud nepropadnete peklu, tak povídání s Mikulášem a andělem na historických saních s nadílkou.
Hostivice, Středočeský kraj

Enigmatické variace

Fascinující divadelní detektivní komedie, která odhaluje tajemství mezi dvěma muži a nepřítomnou ženou. Spád nevšedního dialogu napíná, mrazí i baví. Dokonalá herecká souhra dvou herců – Martina Stránského a Jana Maléře. Máte se na co těšit!
Hostivice, Středočeský kraj

Předvánoční bál princů a princezen

Jsme tým nadšených mladých lidí, které baví práce s dětmi. Rádi vymýšlíme netradiční akce pro děti, vlasrtnoručně vyrábíme mnohé rekvizity a vše pak sami realizujeme.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Best Bowling Centrum na Praze 5

Best Bowling Centrum je jedno z největších bowlingových center s restaurací v Praze a středních Čechách, které nabízí komplexní služby pro amatérské i profesionální hráče. Provozovna se nachází v prvním patře Obchodního centra Metropole v pražské městské části Zličín.
Praha 5, Praha

Best Bowling v OC Zličín

V Best Bowlingu na Vás čeká milá a profesionální obsluha, která se postará o maximální komfort při vaší hře. Dvanáct moderních drah značky AMF na té nejvyšší technické úrovni.
Praha 5, Praha

JumpArena Zličín Praha

Obrovský prostor plný atrakcí ke skákání a jumpingu najdete v Praze na Zličíně. Skákat zde mohou děti i dospělí. Nejde jen o klasické trampolíny, ale skákání zde vás určitě bude bavit.
Praha 5, Praha

Motokáry CMK Zličín

Plně elektrické motokáry, tříúrovňová závodní dráha, funkce boost, zpátečka. Vše naleznete v kryté hale s restaurací a dětským koutkem.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Drusus – moderní rodinný kemp v Praze

Moderní rodinný kemp najdete v Praze, asi 10 kilometrů od centra. Nabízí ubytování v penzionu, chatkách, místo pro stany nebo karavany.
Praha 5, Praha

Staňkův rukodělný pivovárek Třebonice

Staňkův rukodělný pivovárek, který se vměstnal do prostor čtyřikrát čtyři metry v garáži a části kuchyně, byl založen v březnu 2010 a naleznete ho v Praze – Třebonicích.
Praha, Praha

Mlýnský domov

Perfektní steaky, grilovaná masa, pizzu z italských surovin, dokonalé tradiční i moderní dezerty.
Jinočany, Středočeský kraj

Hostivický statek a naučná stezka Hostivické rybniky

Restaurace je součástí komplexu Hostivický statek a nachází se v samém centru obce Hostvice na Husově náměstí
Hostivice, Středočeský kraj