Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Prodejní výstava vánočních ozdob a skleněných dekorací
Vánoční ozdoby Horní Bradlo
Lidová řemesla a trhy

Prodejní výstava vánočních ozdob a skleněných dekorací

Ve sváteční den 17.11. nás můžete navštívit v areálu Sklárna v Horním Bradle a prohlédnout i zakoupit vánoční ozdoby, které se ve zdejší sklárně dlouhá léta vyráběla. Nově zde jsou k vidění i zakoupení výrobky žáků Uměleckoprůmyslové školy ve Světlé nad Sázavou.
Prodejna vánočních ozdob v Horním Bradle vás zve na návštěvu ve státní svátek 17.11.2022. Přijďte nás navštívit a pokochejte se pohledem na krásné skleněné vánoční ozdoby z rukou českých sklářů. Jen se potěšte pohledem na tradiční skleněnou vánoční krásu nebo udělejte radost svým blízkým koupí vánoční ozdoby, skleněné květiny či ptáčka. V našem sortimentu naleznete spostu koulí (baněk), šišek, rampouchů, raket, špic a dalších tradičních i méně obvyklých tvarů. Najdete zde i vánoční ozdoby ve tvaru zvířátek, ptáčků, labutí, špicí, srdíček, autíčeka, mašinek a spoustu dalších vánočních skleněných figurek. 

Nově jsou u nás k vidění i zakoupení skleněné a keramické výrobky žáků Uměleckoprůmyslové školy ve Světlé nad Sázavou. Můžete tak s předstihem získat originální vánoční dárek.

Provozovatel

DOMYS spol. s r. o

Dolní Bradlo 4
539 53 Horní Bradlo
Tel.:
+420 721 648 458
Email:
info@domys.cz
Email:
vaclav.smejkal@do...
GPS:
49,803168 15,737681
 
 

Časová náročnost

0,5 hodiny

 
 

Přehrady Fest 2023 – Seč 2023

Šestý ročník populárního rodinného festivalu, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti, zůstane v roce 2023 věrný Vranovu, Seči a Veselí nad Lužnicí. Příští rok to rozbalí na břehu přehrad hvězdy jako WOHNOUT, Horkýže slýže, Pokáč, UDG a mnoho dalších.
Seč, Pardubický kraj

Vánoce na Veselém Kopci

Program přibližující tradiční zvyky, ukázky výroby předmětů provázejících vánoční čas v minulosti.
Hlinsko, Pardubický kraj

Adventní jarmark na Veselém kopci

Prodej výrobků lidových výrobců.
Hlinsko, Pardubický kraj

Mikulášská nadílka s Krampus čerty ve Žďárci u Seče

Slavnostní rozsvícení Vánočního stromu spojené s Mikulášskou nadílku s čerty Krampus. Akce bude zahájena 3.12.2022 od 16:00 v kulturním domě ve Žďárci u Seče.
Seč, Pardubický kraj

Vánoční ozdoby Horní Bradlo

Vánoční ozdoby si můžete prohlédnout i zakoupit v areálu Sklárny Horní Bradlo na Chrudimsku. Pokračující prodej tradičních ručně vyráběných vánočních ozdob, které se zde vyráběly do začátku roku 2021.
Horní Bradlo, Pardubický kraj

Lípa na Lipce u Horního Bradla

Lípa srdčitá, která pamatuje osm století, je 27 metrů vysoká a obvod jejího kmena činí 802 cm. Místo, v kterém roste, patří k historicky cenné lokalitě s renesančním zámečkem Lipka, ze kterého jsou nádherné výhledy na jeden z hřebenů Železných hor i nedaleký prales Polom.
Horní Bradlo, Pardubický kraj

Přírodní rezervace Polom na Chrudimsku

Přírodní památka Polom nedaleko Horního Bradla na Chrudimsku se rozkládá na více než 18 hektarech a leží v nadmořské výšce téměř 625 metrů. Skládá se ze dvou navzájem oddělených částí – Malý a Velký Polom, někdy též nazývanými Prales.
Horní Bradlo, Pardubický kraj

Vršovská olšina – tisíce bledulí v Železných horách

Největší lokalita s výskytem bledule jarní na území CHKO Železné hory se nachází mezi obcemi Vršov a Krásné. Jako přírodní památka byla vyhlášena v roce 1990, na ploše 18,65 ha.
Krásné, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámeček Klokočov – romantické ubytování na Vysočině

Resort Klokočov zahrnuje romantický zámeček s luxusním ubytováním v klidné zahradě, hostinec se sklípkem, sálem a 13 pokoji, stodolu se 6 pokoji, konferenční místnost pro 45 osob a také krytý menší bazén. Vychutnejte si atmosféru venkovského šlechtického sídla z konce 19. století.
Chotěboř, Kraj Vysočina

Hotel Jezerka

Hotel disponuje širokou nabídkou vnitřních i venkovních sportovišť, které potěší každého návštěvníka.
Seč, Pardubický kraj

Hotel Šustr v Nasavrkách

Hotel Šustr byl nově otevřen 30. března 2007. Název zůstal po původních majitelích, přičemž historie budovy sahá do 17. století. Hotel Šustr se nachází v obci Nasavrky na severovýchodním úpatí Železných hor 15 km jižně od Chrudimi.
Nasavrky, Pardubický kraj

Mlýn Poštolka pod Železnými horami

Jednotlivci i rodiny, kteří dávají přednost příjemné klidné rekreaci v soukromí si jistě oblíbí mlýn Poštolka v obci Víska, nedaleko Chotěboře. Mlýn se nachází na úpatí Železných hor, v jedné z oblastí s nejčistším ovzduším v České republice.
Víska, Kraj Vysočina