!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Proces s Viktorem Dykem v RockOpeře Praha
Proces s Viktorem Dykem v RockOpeře Praha
"> "> "> "> "> ">
1.10.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Proces s Viktorem Dykem v RockOpeře Praha

Kdy 1. říjen 2020 19:00 - 21:45
Komediální rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest na motivy Kafkova románu.
Jednoho dne se Josef K vzbudil a zjistil, že je zatčen. Rocková opera, tak trochu ze života, plná absurdního mrazivého humoru a skvělých hereckých výkonů. Franc Kafka by určitě přišel, přijďte taky!

V hlavních rolích: Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Kamil Střihavka, Jan Toužimský
Režie: Roman Štolpa

Divadlo RockOpera Praha je neobyčejnou syntézou rockového koncertu, divadelní performance a nového cirkusu. Půlkruhová aréna pojme 777 diváků a nabízí zajímavé inscenační možnosti. Na pódiu se setkává živá kapela s hvězdami rockové i operní scény a před zraky diváků ožívají příběhy klasické literatury jako Romeo a Julie, Oidipus Tyranus, Faust nebo Malý princ v neotřelém hávu a beatovém rytmu.

Mezi nejzvučnější jména patří hvězdy jako Kamil Střihavka, Jan Toužimský, Viktor Dyk nebo Žántí. Silné hlasy pak doplňuje vizuálně působivá akrobacie, ohňová show a fyzické herectví zkušených performerů. Nechte se zlákat hlasitou hudbou a neopakovatelnou atmosférou RockOpery Praha.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 9. 2020