Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Příměstský tábor s angličtinou a výtvarkou
Příměstský tábor s angličtinou a výtvarkou
Akce pro děti

Příměstský tábor s angličtinou a výtvarkou

Příměstský tábor s angličtinou a výtvarkou; dopoledne probíhá jazyková výuka, odpoledne výtvaraná dílna; možno jako týdenní nebo dvoutýdenní (pak se budou aktivity opakovat)
Program 8,30 – 9,00 individuální příchod, volná zábava 9,00 – 12,00 angličtina zábavnou formou 12,00 – 13,00 pauza na oběd 13,00 – 15,00 výtvarná dílna 15,00 – 17,00 volná zábava (po dohodě s rodiči hlídání dětí bez programu za příplatek)

Obsazení : 4-6 dětí ve skupině Termíny: 15-19. 7.; 22.-26. 7.; 29. 7.-2. 8.; 5.-9. 8. Platby: zvlášť na dopolední a odpolední program (není nutná účast na obojím) možno jako jeden týden nebo dva (pak se budou aktivity opakovat)

Cena: dopolední program (8,30-13,00) 2 600 Kč odpolední program (13,00-15,00) 1 300 Kč Cena zahrnuje: podklady pro výuku, malé občerstvení, resp. výtvarný materiál Pro více informací a přihlášky nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Provozovatel

jazykové studio

Vinohradská 28
120 00 Praha
Tel.:
+420 775 997 120
Email:
sarka.blazkova@gm...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,077754 14,437152
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 3 900 Kč

Poznámka:Dopolední program 2600/týden, odpolední program 1300/týden

 

Časová náročnost

6,5 hodin

 
 

Patchwork – večerní malování keramiky

Namalujte si vlastní keramický kousek nádobí! U tvoření si odpočinete od starostí všedního dne.
Praha 2, Praha

Top místa Evropy

Cestovatelské promítání Marka Kováře o TOP místech Evropy.
Praha 2, Praha

Írán – putování pohádkovou Persií

Cestovatelské promítání Marka Kováře z putování po kouzelné Persii neboli dnešním Íránu!
Praha 2, Praha

Dítě nebeské, buď vítáno.

Trigonum musicum.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Kreativní zebra – keramická dílna v centru Prahy

Kreativní zebra je keramická dílna, kde nabízíme malování na keramiku a tvoření pro děti i dospělé. Jsme ideálním místem pro aktivní a kreativní zábavu. Máme u nás příjemné posezení, vynikající kávu a zázemí pro nejmenší s dětským koutkem.
Praha 2, Praha

Centrum únikových her Tajemství hlavolamu

Tři hry, tři příběhy, tři dobrodružství v centru Prahy.
Praha 2, Praha

Solná jeskyně, masáže a masérská škola v Praze

Mikroklima v jeskyni je srovnatelné s klimatem na volném moři za silné bouře, kdy je vzduch stejně nasycen zápornými ionty a sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, brómu, selenu a dalšími stopovými prvky, které jsou mimořádně důležité pro správnou činnost lidského organismu.
Praha 2, Praha

Divadlo U Hasičů

Neseďte doma a užijte si jedinečný kulturní zážitek! Zajděte na komedii do divadla U Hasičů. Populární herci v čele s Petrem Nárožným, Uršulou Klukovou, Květou Fialovou a dalšími se postarají o výbornou zábavu.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Sýrárny Cheese House

Rodinná firma Cheese House nabízí širokou škálu různých druhů sýrů a vín, jak z moravských, tak francouzských vinic slavných herců Pierra Richarda a Gerarda Depardieuho.
Praha 2, Praha

Dish

Dish otevřeli těsně před plánovaným mayským koncem světa dva přátelé, restauratér Matouš Petráň a markeťák Petr Král, kteří ke konceptu fancy burger bistra přizvali mladého šikovného šéfkuchaře Jirku Janoucha.
Praha 2, Praha

Ossegg Praha

Pražské Vinohrady mají svůj vlastní pivovar. Tak by mohl znít titulek některého z večerníků. A skutečně, kousek od Vinohradského divadla najdou hosté restauraci s pivovarem Ossegg.
Praha 2, Praha

Glamour Restaurant Šťastná Středa

Nevšední gastronomický zážitek s příjemným servisem ušitým pro každého na míru ve stylovém interiéru. U nás se najíte s výběrem mezinárodní kuchyně, ale velký důraz dáváme i na odreagování a odpočinek.
Praha 2, Praha