Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Příměstský tábor Letní herecká dílna
Letní herecká dílna 2013
Akce pro děti

Příměstský tábor Letní herecká dílna

Pod vedením herce a režiséra nastudujeme představení, které v závěru týdne veřejně uvedeme pro rodiče. Výlety, vycházky, návštěvy kulturních akcí. Při pěkném počasí nacvičují děti venku v přilehlých parcích (Žofín, Petřín, Kampa, Střelecký ostrov, Letná), volné hry, zábava jsou součástí programu.

Poslední den zveme rodiče na výstavu a divadelní představení. Cena: Pro jedno dítě 2 000,- Kč sleva 10% pro děti z Prahy 1 25% pro dalšího sourozence 50% na druhý tábor při účasti na obou cyklech. Slevy nelze kombinovat.

V ceně je zahrnuto: pedagogický dozor a umělecké vedení, tématický program, pitný režim, materiál a pomůcky.

V ceně není započtena strava, tu si děti nosí vlastní. Zajistíme ohřev v mikrovlnné troubě. Přihlášky na příměstský tábor a dotazy e-mailem na haf@hafstudio.cz.

Provozovatel

HaFstudio

Ostrovní 16
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 603 181 001
Email:
haf@hafstudio.cz
WWW:
www.hafstudio.cz
GPS:
50,080446 14,416020
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 000 Kč

Snížená cena: 1 800 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Komentovaná procházka – Večerní Malá Strana a Pražský hrad

Nejlepší způsob, jak si nejlépe vychutnat krásu Prahy, je večer, když zmizí davy, ustane provoz a turisté odpočívají znaveni ve svých hotelech. Při večerním nasvícení navíc vyniká magičnost města.
Praha 1, Praha

Jaromír Weinberger – Švanda dudák

Na jeviště Národního divadla se vrací po osmdesáti devíti letech pohádková opera Jaromíra Weinbergera Švanda dudák. Titul, jenž hrála newyorská Metropolitní opera nebo londýnská Covent Garden, připravuje režisér Vladimír Morávek.
Praha 1, Praha

Antonín Dvořák – Rusalka

Voda, oheň, krev, šíp, dýka... Vášeň, zklamání, msta, odpuštění... Jedna z nejkrásnějších světových oper v hluboké a meditativní inscenaci plné tajemných symbolů, magického světla a překrásné hudby.
Praha 1, Praha

Jaromír Weinberger – Švanda dudák

Na jeviště Národního divadla se vrací po osmdesáti devíti letech pohádková opera Jaromíra Weinbergera Švanda dudák. Titul, jenž hrála newyorská Metropolitní opera nebo londýnská Covent Garden, připravuje režisér Vladimír Morávek.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

HaFstudio s hernou – workshopy i příjemné posezení

Kreslení, malování, kreativní dílny, loutky a animace, komiks, přípravky na střední školy pro školáky, výtvarné hrátky pro předškoláky. Kresba, malba, figura, kreslení, malování, olejomalba, přípravka na výtvarné školy pro začátečníky i pokročilé, pro zábavu i seriózní profesionální přípravu.
Praha 1, Praha

Galerie Nová síň

Nová síň je renomovaná, krásná galerie v centru Prahy. Vyniká především svým dokonale rozptýleným denním světlem, střídmostí funkcionalistického prostoru a výhodnou polohou nedaleko Národního divadla.
Praha 1, Praha

Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Zažijte den na palubě parníku! Nabízíme vyhlídkové a okružní plavby po Vltavě, výlety parníkem z Prahy do zoo a restaurační lodě. Plavba historickým kolesovým parníkem k soutoku dvou největších řek u nás v Mělníce nebo na Slapy je překrásným zážitkem.
Praha 5, Praha

Kurzy yoyování v pražském Yoyo Store

První evropská yoyo prodejna v ulici V Jirchářích nabízí 2x týdně kurzy yoyování zdarma. Bez nutnosti jakékoliv rezervace nebo přihlašování. Prostě přijďte kdy se vám to hodí. Začátečnická i pokročilá yoya jsou k zapůjčení.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Groove Bar – koktejlový bar v centru Prahy

Groove Bar sídlící v centru Prahy je pulsující cocktail bar se skvělou party atmosférou.
Praha 1, Praha

Pivovar Národní

Pivovar otevřený v roce 2015 v areálu Voršilského kláštera ze 17. stol. na Národní třídě v centru Prahy.
Praha, Praha

Národní kavárna

Prvorepubliková kavárna s bohatou tradicí, skvělým menu, domácími dezerty a jedinečnými snídaněmi. Místo s bohatou historií, pravidelnou živou hudbou a širokou škálou moravských i zahraničních vín.
Praha, Praha

Super Tramp Coffee

Super Tramp si zakládá na výběrové kávě z předních evropských pražíren. Nápoje doplňují vyladěnými sladkostmi z vlastní pekárny, které jsou mezi stálými hosty vyhlášené.
Praha 1, Praha