Úvod > Kalendář akcí > Jarní prázdniny s Krav Maga
Jarní prázdniny s Krav Maga
">
7.3.
11.3.
Přidat foto
Akce pro děti

Jarní prázdniny s Krav Maga

Budou vaše děti trávit jarní prázdniny v Praze, ale nechcete, aby jen seděly doma? Příměstský tábor Krav Maga je tu právě pro ně! Děti budou v kolektivu svých vrstevníků a kamarádů, pobaví se a zároveň se zábavnou formou naučí, jak se bezpečně chovat v rizikových situacích.
Respektujeme individuální potřeby dětí. Děti do aktivit v žádném případě nenutíme ale vhodnou formou motivujeme a inspirujeme k zapojení. Program táboru je připraven tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky v rozmezí od 6 do 12 let. Předchozí zkušenosti s Krav Magou ani dalšími aktivitami nejsou podmínkou. Z našich zkušeností věříme, že si každý najde to své, na co bude ještě dlouho vzpomínat a každý den sdílet s rodiči. Rodiče účastníků dostanou každý den fotografie z proběhlého dne. 

Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, garantujeme vrácení celé částky všem přihlášeným. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.
 
Celý tábor povedou zkušení vedoucí, akce a tréninky Krav Maga certifikovaní instruktoři ČKMA. Přítomnost zdravotníka po celou dobu tábora je samozřejmostí. O skupinu kolem 12-15 dětí se vždy starají minimálně dva vedoucí. Kapacita tábora je omezena, doporučujeme proto včasnou rezervaci.

V ceně jsou zahrnuty 2 svačiny, teplý oběd a celodenní pitný režim, pronájem sportovišť a vybavení, služby vedoucích a externích lektorů. Máte-li specifické požadavky na stravu, uveďte je, prosím, v poznámce přihlášky. Zvládneme i běžnou bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu. Speciální požadavky s námi prosím předem zkonzultujte.

Provozovatel

Česká Krav Maga Asociace

Na Pankráci 32
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 017 688
Email:
info@krav-amaga.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.krav-...
GPS:
50,058991 14,430441
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
 

Vstupné

Cena: 4 500 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí